google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

sarıyer baymak hidrofor servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


sarıyer baymak servis,sarıyer baymak servisi,sarıyer baymak servisleri,sarıyer baymak hidrofor servis,sarıyer baymak hidrofor servisi,sarıyer baymak hidrofor tamiri,sarıyer baymak pompa servisi,sarıyer baymak pompa servis,sarıyer baymak teknik servisi,sarıyer baymak yetkili servis değildir,sarıyer baymak hidrofor çalışmıyor,sarıyer baymak,sarıyer baymak hidrofor su basmıyor,ayazağa baymak servis,ayazağa baymak servisi,ayazağa baymak servisleri,ayazağa baymak hidrofor servis,ayazağa baymak hidrofor servisi,ayazağa baymak hidrofor tamiri,ayazağa baymak pompa servisi,ayazağa baymak pompa servis,ayazağa baymak teknik servisi,ayazağa baymak yetkili servis değildir,ayazağa baymak hidrofor çalışmıyor,ayazağa baymak,ayazağa baymak hidrofor su basmıyor,baltalimanı baymak servis,baltalimanı baymak servisi,baltalimanı baymak servisleri,baltalimanı baymak hidrofor servis,baltalimanı baymak hidrofor servisi,baltalimanı baymak hidrofor tamiri,baltalimanı baymak pompa servisi,baltalimanı baymak pompa servis,baltalimanı baymak teknik servisi,baltalimanı baymak yetkili servis değildir,baltalimanı baymak hidrofor çalışmıyor,baltalimanı baymak,baltalimanı baymak hidrofor su basmıyor,büyükdere baymak servis,büyükdere baymak servisi,büyükdere baymak servisleri,büyükdere baymak hidrofor servis,büyükdere baymak hidrofor servisi,büyükdere baymak hidrofor tamiri,büyükdere baymak pompa servisi,büyükdere baymak pompa servis,büyükdere baymak teknik servisi,büyükdere baymak yetkili servis değildir,büyükdere baymak hidrofor çalışmıyor,büyükdere baymak,büyükdere baymak hidrofor su basmıyor,çayırbaşı baymak servis,çayırbaşı baymak servisi,çayırbaşı baymak servisleri,çayırbaşı baymak hidrofor servis,çayırbaşı baymak hidrofor servisi,çayırbaşı baymak hidrofor tamiri,çayırbaşı baymak pompa servisi,çayırbaşı baymak pompa servis,çayırbaşı baymak teknik servisi,çayırbaşı baymak yetkili servis değildir,çayırbaşı baymak hidrofor çalışmıyor,çayırbaşı baymak,çayırbaşı baymak hidrofor su basmıyor,ferahevler baymak servis,ferahevler baymak servisi,ferahevler baymak servisleri,ferahevler baymak hidrofor servis,ferahevler baymak hidrofor servisi,ferahevler baymak hidrofor tamiri,ferahevler baymak pompa servisi,ferahevler baymak pompa servis,ferahevler baymak teknik servisi,ferahevler baymak yetkili servis değildir,ferahevler baymak hidrofor çalışmıyor,ferahevler baymak,ferahevler baymak hidrofor su basmıyor,istinye baymak servis,istinye baymak servisi,istinye baymak servisleri,istinye baymak hidrofor servis,istinye baymak hidrofor servisi,istinye baymak hidrofor tamiri,istinye baymak pompa servisi,istinye baymak pompa servis,istinye baymak teknik servisi,istinye baymak yetkili servis değildir,istinye baymak hidrofor çalışmıyor,istinye baymak,istinye baymak hidrofor su basmıyor,kilyos baymak servis,kilyos baymak servisi,kilyos baymak servisleri,kilyos baymak hidrofor servis,kilyos baymak hidrofor servisi,kilyos baymak hidrofor tamiri,kilyos baymak pompa servisi,kilyos baymak pompa servis,kilyos baymak teknik servisi,kilyos baymak yetkili servis değildir,kilyos baymak hidrofor çalışmıyor,kilyos baymak,kilyos baymak hidrofor su basmıyor,tarabya baymak servis,tarabya baymak servisi,tarabya baymak servisleri,tarabya baymak hidrofor servis,tarabya baymak hidrofor servisi,tarabya baymak hidrofor tamiri,tarabya baymak pompa servisi,tarabya baymak pompa servis,tarabya baymak teknik servisi,tarabya baymak yetkili servis değildir,tarabya baymak hidrofor çalışmıyor,tarabya baymak,tarabya baymak hidrofor su basmıyor,bahçeköy baymak servis,bahçeköy baymak servisi,bahçeköy baymak servisleri,bahçeköy baymak hidrofor servis,bahçeköy baymak hidrofor servisi,bahçeköy baymak hidrofor tamiri,bahçeköy baymak pompa servisi,bahçeköy baymak pompa servis,bahçeköy baymak teknik servisi,bahçeköy baymak yetkili servis değildir,bahçeköy baymak hidrofor çalışmıyor,bahçeköy baymak,bahçeköy baymak hidrofor su basmıyor,rumelihisarı baymak servis,rumelihisarı baymak servisi,rumelihisarı baymak servisleri,rumelihisarı baymak hidrofor servis,rumelihisarı baymak hidrofor servisi,rumelihisarı baymak hidrofor tamiri,rumelihisarı baymak pompa servisi,rumelihisarı baymak pompa servis,rumelihisarı baymak teknik servisi,rumelihisarı baymak yetkili servis değildir,rumelihisarı baymak hidrofor çalışmıyor,rumelihisarı baymak,rumelihisarı baymak hidrofor su basmıyor,zekeriyaköy baymak servis,zekeriyaköy baymak servisi,zekeriyaköy baymak servisleri,zekeriyaköy baymak hidrofor servis,zekeriyaköy baymak hidrofor servisi,zekeriyaköy baymak hidrofor tamiri,zekeriyaköy baymak pompa servisi,zekeriyaköy baymak pompa servis,zekeriyaköy baymak teknik servisi,zekeriyaköy baymak yetkili servis değildir,zekeriyaköy baymak hidrofor çalışmıyor,zekeriyaköy baymak,zekeriyaköy baymak hidrofor su basmıyor,emirgan baymak servis,emirgan baymak servisi,emirgan baymak servisleri,emirgan baymak hidrofor servis,emirgan baymak hidrofor servisi,emirgan baymak hidrofor tamiri,emirgan baymak pompa servisi,emirgan baymak pompa servis,emirgan baymak teknik servisi,emirgan baymak yetkili servis değildir,emirgan baymak hidrofor çalışmıyor,emirgan baymak,emirgan baymak hidrofor su basmıyor,kireçburnu baymak servis,kireçburnu baymak servisi,kireçburnu baymak servisleri,kireçburnu baymak hidrofor servis,kireçburnu baymak hidrofor servisi,kireçburnu baymak hidrofor tamiri,kireçburnu baymak pompa servisi,kireçburnu baymak pompa servis,kireçburnu baymak teknik servisi,kireçburnu baymak yetkili servis değildir,kireçburnu baymak hidrofor çalışmıyor,kireçburnu baymak,kireçburnu baymak hidrofor su basmıyor,maslak baymak servis,maslak baymak servisi,maslak baymak servisleri,maslak baymak hidrofor servis,maslak baymak hidrofor servisi,maslak baymak hidrofor tamiri,maslak baymak pompa servisi,maslak baymak pompa servis,maslak baymak teknik servisi,maslak baymak yetkili servis değildir,maslak baymak hidrofor çalışmıyor,maslak baymak,maslak baymak hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz