google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

maltepe baymak hidrofor servisi


Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semtine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415


Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


maltepe baymak servis,maltepe baymak servisi,maltepe baymak servisleri,maltepe baymak hidrofor servis,maltepe baymak hidrofor servisi,maltepe baymak hidrofor tamiri,maltepe baymak pompa servisi,maltepe baymak pompa servis,maltepe baymak teknik servisi,maltepe baymak yetkili servis değildir,maltepe baymak hidrofor çalışmıyor,maltepe baymak,maltepe baymak hidrofor su basmıyor,aydınevler baymak servis,aydınevler baymak servisi,aydınevler baymak servisleri,aydınevler baymak hidrofor servis,aydınevler baymak hidrofor servisi,aydınevler baymak hidrofor tamiri,aydınevler baymak pompa servisi,aydınevler baymak pompa servis,aydınevler baymak teknik servisi,aydınevler baymak yetkili servis değildir,aydınevler baymak hidrofor çalışmıyor,aydınevler baymak,aydınevler baymak hidrofor su basmıyor,zümrütevler baymak servis,zümrütevler baymak servisi,zümrütevler baymak servisleri,zümrütevler baymak hidrofor servis,zümrütevler baymak hidrofor servisi,zümrütevler baymak hidrofor tamiri,zümrütevler baymak pompa servisi,zümrütevler baymak pompa servis,zümrütevler baymak teknik servisi,zümrütevler baymak yetkili servis değildir,zümrütevler baymak hidrofor çalışmıyor,zümrütevler baymak,zümrütevler baymak hidrofor su basmıyor,başıbüyük baymak servis,başıbüyük baymak servisi,başıbüyük baymak servisleri,başıbüyük baymak hidrofor servis,başıbüyük baymak hidrofor servisi,başıbüyük baymak hidrofor tamiri,başıbüyük baymak pompa servisi,başıbüyük baymak pompa servis,başıbüyük baymak teknik servisi,başıbüyük baymak yetkili servis değildir,başıbüyük baymak hidrofor çalışmıyor,başıbüyük baymak,başıbüyük baymak hidrofor su basmıyor,büyükbakkalköy baymak servis,büyükbakkalköy baymak servisi,büyükbakkalköy baymak servisleri,büyükbakkalköy baymak hidrofor servis,büyükbakkalköy baymak hidrofor servisi,büyükbakkalköy baymak hidrofor tamiri,büyükbakkalköy baymak pompa servisi,büyükbakkalköy baymak pompa servis,büyükbakkalköy baymak teknik servisi,büyükbakkalköy baymak yetkili servis değildir,büyükbakkalköy baymak hidrofor çalışmıyor,büyükbakkalköy baymak,büyükbakkalköy baymak hidrofor su basmıyor,cevizli baymak servis,cevizli baymak servisi,cevizli baymak servisleri,cevizli baymak hidrofor servis,cevizli baymak hidrofor servisi,cevizli baymak hidrofor tamiri,cevizli baymak pompa servisi,cevizli baymak pompa servis,cevizli baymak teknik servisi,cevizli baymak yetkili servis değildir,cevizli baymak hidrofor çalışmıyor,cevizli baymak,cevizli baymak hidrofor su basmıyor,esenkent baymak servis,esenkent baymak servisi,esenkent baymak servisleri,esenkent baymak hidrofor servis,esenkent baymak hidrofor servisi,esenkent baymak hidrofor tamiri,esenkent baymak pompa servisi,esenkent baymak pompa servis,esenkent baymak teknik servisi,esenkent baymak yetkili servis değildir,esenkent baymak hidrofor çalışmıyor,esenkent baymak,esenkent baymak hidrofor su basmıyor,fındıklı baymak servis,fındıklı baymak servisi,fındıklı baymak servisleri,fındıklı baymak hidrofor servis,fındıklı baymak hidrofor servisi,fındıklı baymak hidrofor tamiri,fındıklı baymak pompa servisi,fındıklı baymak pompa servis,fındıklı baymak teknik servisi,fındıklı baymak yetkili servis değildir,fındıklı baymak hidrofor çalışmıyor,fındıklı baymak,fındıklı baymak hidrofor su basmıyor,gülensu baymak servis,gülensu baymak servisi,gülensu baymak servisleri,gülensu baymak hidrofor servis,gülensu baymak hidrofor servisi,gülensu baymak hidrofor tamiri,gülensu baymak pompa servisi,gülensu baymak pompa servis,gülensu baymak teknik servisi,gülensu baymak yetkili servis değildir,gülensu baymak hidrofor çalışmıyor,gülensu baymak,gülensu baymak hidrofor su basmıyor,gülsuyu baymak servis,gülsuyu baymak servisi,gülsuyu baymak servisleri,gülsuyu baymak hidrofor servis,gülsuyu baymak hidrofor servisi,gülsuyu baymak hidrofor tamiri,gülsuyu baymak pompa servisi,gülsuyu baymak pompa servis,gülsuyu baymak teknik servisi,gülsuyu baymak yetkili servis değildir,gülsuyu baymak hidrofor çalışmıyor,gülsuyu baymak,gülsuyu baymak hidrofor su basmıyor,küçükyalı baymak servis,küçükyalı baymak servisi,küçükyalı baymak servisleri,küçükyalı baymak hidrofor servis,küçükyalı baymak hidrofor servisi,küçükyalı baymak hidrofor tamiri,küçükyalı baymak pompa servisi,küçükyalı baymak pompa servis,küçükyalı baymak teknik servisi,küçükyalı baymak yetkili servis değildir,küçükyalı baymak hidrofor çalışmıyor,küçükyalı baymak,küçükyalı baymak hidrofor su basmıyor,yalı baymak servis,yalı baymak servisi,yalı baymak servisleri,yalı baymak hidrofor servis,yalı baymak hidrofor servisi,yalı baymak hidrofor tamiri,yalı baymak pompa servisi,yalı baymak pompa servis,yalı baymak teknik servisi,yalı baymak yetkili servis değildir,yalı baymak hidrofor çalışmıyor,yalı baymak,yalı baymak hidrofor su basmıyor,idealtepe baymak servis,idealtepe baymak servisi,idealtepe baymak servisleri,idealtepe baymak hidrofor servis,idealtepe baymak hidrofor servisi,idealtepe baymak hidrofor tamiri,idealtepe baymak pompa servisi,idealtepe baymak pompa servis,idealtepe baymak teknik servisi,idealtepe baymak yetkili servis değildir,idealtepe baymak hidrofor çalışmıyor,idealtepe baymak,idealtepe baymak hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz