google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

fatih baymak hidrofor servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415


Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


fatih baymak servis,fatih baymak servisi,fatih baymak servisleri,fatih baymak hidrofor servis,fatih baymak hidrofor servisi,fatih baymak hidrofor tamiri,fatih baymak pompa servisi,fatih baymak pompa servis,fatih baymak teknik servisi,fatih baymak yetkili servis değildir,fatih baymak hidrofor çalışmıyor,fatih baymak,fatih baymak hidrofor su basmıyor,fındıkzade baymak servis,fındıkzade baymak servisi,fındıkzade baymak servisleri,fındıkzade baymak hidrofor servis,fındıkzade baymak hidrofor servisi,fındıkzade baymak hidrofor tamiri,fındıkzade baymak pompa servisi,fındıkzade baymak pompa servis,fındıkzade baymak teknik servisi,fındıkzade baymak yetkili servis değildir,fındıkzade baymak hidrofor çalışmıyor,fındıkzade baymak,fındıkzade baymak hidrofor su basmıyor,çapa baymak servis,çapa baymak servisi,çapa baymak servisleri,çapa baymak hidrofor servis,çapa baymak hidrofor servisi,çapa baymak hidrofor tamiri,çapa baymak pompa servisi,çapa baymak pompa servis,çapa baymak teknik servisi,çapa baymak yetkili servis değildir,çapa baymak hidrofor çalışmıyor,çapa baymak,çapa baymak hidrofor su basmıyor,kocamustafapaşa baymak servis,kocamustafapaşa baymak servisi,kocamustafapaşa baymak servisleri,kocamustafapaşa baymak hidrofor servis,kocamustafapaşa baymak hidrofor servisi,kocamustafapaşa baymak hidrofor tamiri,kocamustafapaşa baymak pompa servisi,kocamustafapaşa baymak pompa servis,kocamustafapaşa baymak teknik servisi,kocamustafapaşa baymak yetkili servis değildir,kocamustafapaşa baymak hidrofor çalışmıyor,kocamustafapaşa baymak,kocamustafapaşa baymak hidrofor su basmıyor,karagümrük baymak servis,karagümrük baymak servisi,karagümrük baymak servisleri,karagümrük baymak hidrofor servis,karagümrük baymak hidrofor servisi,karagümrük baymak hidrofor tamiri,karagümrük baymak pompa servisi,karagümrük baymak pompa servis,karagümrük baymak teknik servisi,karagümrük baymak yetkili servis değildir,karagümrük baymak hidrofor çalışmıyor,karagümrük baymak,karagümrük baymak hidrofor su basmıyor,samatya baymak servis,samatya baymak servisi,samatya baymak servisleri,samatya baymak hidrofor servis,samatya baymak hidrofor servisi,samatya baymak hidrofor tamiri,samatya baymak pompa servisi,samatya baymak pompa servis,samatya baymak teknik servisi,samatya baymak yetkili servis değildir,samatya baymak hidrofor çalışmıyor,samatya baymak,samatya baymak hidrofor su basmıyor,cerrahpaşa baymak servis,cerrahpaşa baymak servisi,cerrahpaşa baymak servisleri,cerrahpaşa baymak hidrofor servis,cerrahpaşa baymak hidrofor servisi,cerrahpaşa baymak hidrofor tamiri,cerrahpaşa baymak pompa servisi,cerrahpaşa baymak pompa servis,cerrahpaşa baymak teknik servisi,cerrahpaşa baymak yetkili servis değildir,cerrahpaşa baymak hidrofor çalışmıyor,cerrahpaşa baymak,cerrahpaşa baymak hidrofor su basmıyor,yedikule baymak servis,yedikule baymak servisi,yedikule baymak servisleri,yedikule baymak hidrofor servis,yedikule baymak hidrofor servisi,yedikule baymak hidrofor tamiri,yedikule baymak pompa servisi,yedikule baymak pompa servis,yedikule baymak teknik servisi,yedikule baymak yetkili servis değildir,yedikule baymak hidrofor çalışmıyor,yedikule baymak,yedikule baymak hidrofor su basmıyor,topkapı baymak servis,topkapı baymak servisi,topkapı baymak servisleri,topkapı baymak hidrofor servis,topkapı baymak hidrofor servisi,topkapı baymak hidrofor tamiri,topkapı baymak pompa servisi,topkapı baymak pompa servis,topkapı baymak teknik servisi,topkapı baymak yetkili servis değildir,topkapı baymak hidrofor çalışmıyor,topkapı baymak,topkapı baymak hidrofor su basmıyor,cevizlibağ baymak servis,cevizlibağ baymak servisi,cevizlibağ baymak servisleri,cevizlibağ baymak hidrofor servis,cevizlibağ baymak hidrofor servisi,cevizlibağ baymak hidrofor tamiri,cevizlibağ baymak pompa servisi,cevizlibağ baymak pompa servis,cevizlibağ baymak teknik servisi,cevizlibağ baymak yetkili servis değildir,cevizlibağ baymak hidrofor çalışmıyor,cevizlibağ baymak,cevizlibağ baymak hidrofor su basmıyor,aksaray baymak servis,aksaray baymak servisi,aksaray baymak servisleri,aksaray baymak hidrofor servis,aksaray baymak hidrofor servisi,aksaray baymak hidrofor tamiri,aksaray baymak pompa servisi,aksaray baymak pompa servis,aksaray baymak teknik servisi,aksaray baymak yetkili servis değildir,aksaray baymak hidrofor çalışmıyor,aksaray baymak,aksaray baymak hidrofor su basmıyor,sultanahmet baymak servis,sultanahmet baymak servisi,sultanahmet baymak servisleri,sultanahmet baymak hidrofor servis,sultanahmet baymak hidrofor servisi,sultanahmet baymak hidrofor tamiri,sultanahmet baymak pompa servisi,sultanahmet baymak pompa servis,sultanahmet baymak teknik servisi,sultanahmet baymak yetkili servis değildir,sultanahmet baymak hidrofor çalışmıyor,sultanahmet baymak,sultanahmet baymak hidrofor su basmıyor,sirkeci baymak servis,sirkeci baymak servisi,sirkeci baymak servisleri,sirkeci baymak hidrofor servis,sirkeci baymak hidrofor servisi,sirkeci baymak hidrofor tamiri,sirkeci baymak pompa servisi,sirkeci baymak pompa servis,sirkeci baymak teknik servisi,sirkeci baymak yetkili servis değildir,sirkeci baymak hidrofor çalışmıyor,sirkeci baymak,sirkeci baymak hidrofor su basmıyor,beyazıt baymak servis,beyazıt baymak servisi,beyazıt baymak servisleri,beyazıt baymak hidrofor servis,beyazıt baymak hidrofor servisi,beyazıt baymak hidrofor tamiri,beyazıt baymak pompa servisi,beyazıt baymak pompa servis,beyazıt baymak teknik servisi,beyazıt baymak yetkili servis değildir,beyazıt baymak hidrofor çalışmıyor,beyazıt baymak,beyazıt baymak hidrofor su basmıyor,eminönü baymak servis,eminönü baymak servisi,eminönü baymak servisleri,eminönü baymak hidrofor servis,eminönü baymak hidrofor servisi,eminönü baymak hidrofor tamiri,eminönü baymak pompa servisi,eminönü baymak pompa servis,eminönü baymak teknik servisi,eminönü baymak yetkili servis değildir,eminönü baymak hidrofor çalışmıyor,eminönü baymak,eminönü baymak hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz