google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

beyoğlu baymak hidrofor servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415


Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


beyoğlu baymak servis,beyoğlu baymak servisi,beyoğlu baymak servisleri,beyoğlu baymak hidrofor servis,beyoğlu baymak hidrofor servisi,beyoğlu baymak hidrofor tamiri,beyoğlu baymak pompa servisi,beyoğlu baymak pompa servis,beyoğlu baymak teknik servisi,beyoğlu baymak yetkili servis değildir,beyoğlu baymak hidrofor çalışmıyor,beyoğlu baymak,beyoğlu baymak hidrofor su basmıyor,taksim baymak servis,taksim baymak servisi,taksim baymak servisleri,taksim baymak hidrofor servis,taksim baymak hidrofor servisi,taksim baymak hidrofor tamiri,taksim baymak pompa servisi,taksim baymak pompa servis,taksim baymak teknik servisi,taksim baymak yetkili servis değildir,taksim baymak hidrofor çalışmıyor,taksim baymak,taksim baymak hidrofor su basmıyor,kasımpaşa baymak servis,kasımpaşa baymak servisi,kasımpaşa baymak servisleri,kasımpaşa baymak hidrofor servis,kasımpaşa baymak hidrofor servisi,kasımpaşa baymak hidrofor tamiri,kasımpaşa baymak pompa servisi,kasımpaşa baymak pompa servis,kasımpaşa baymak teknik servisi,kasımpaşa baymak yetkili servis değildir,kasımpaşa baymak hidrofor çalışmıyor,kasımpaşa baymak,kasımpaşa baymak hidrofor su basmıyor,dolapdere baymak servis,dolapdere baymak servisi,dolapdere baymak servisleri,dolapdere baymak hidrofor servis,dolapdere baymak hidrofor servisi,dolapdere baymak hidrofor tamiri,dolapdere baymak pompa servisi,dolapdere baymak pompa servis,dolapdere baymak teknik servisi,dolapdere baymak yetkili servis değildir,dolapdere baymak hidrofor çalışmıyor,dolapdere baymak,dolapdere baymak hidrofor su basmıyor,nişantaşı baymak servis,nişantaşı baymak servisi,nişantaşı baymak servisleri,nişantaşı baymak hidrofor servis,nişantaşı baymak hidrofor servisi,nişantaşı baymak hidrofor tamiri,nişantaşı baymak pompa servisi,nişantaşı baymak pompa servis,nişantaşı baymak teknik servisi,nişantaşı baymak yetkili servis değildir,nişantaşı baymak hidrofor çalışmıyor,nişantaşı baymak,nişantaşı baymak hidrofor su basmıyor,kurtuluş baymak servis,kurtuluş baymak servisi,kurtuluş baymak servisleri,kurtuluş baymak hidrofor servis,kurtuluş baymak hidrofor servisi,kurtuluş baymak hidrofor tamiri,kurtuluş baymak pompa servisi,kurtuluş baymak pompa servis,kurtuluş baymak teknik servisi,kurtuluş baymak yetkili servis değildir,kurtuluş baymak hidrofor çalışmıyor,kurtuluş baymak,kurtuluş baymak hidrofor su basmıyor,feriköy baymak servis,feriköy baymak servisi,feriköy baymak servisleri,feriköy baymak hidrofor servis,feriköy baymak hidrofor servisi,feriköy baymak hidrofor tamiri,feriköy baymak pompa servisi,feriköy baymak pompa servis,feriköy baymak teknik servisi,feriköy baymak yetkili servis değildir,feriköy baymak hidrofor çalışmıyor,feriköy baymak,feriköy baymak hidrofor su basmıyor,hasköy baymak servis,hasköy baymak servisi,hasköy baymak servisleri,hasköy baymak hidrofor servis,hasköy baymak hidrofor servisi,hasköy baymak hidrofor tamiri,hasköy baymak pompa servisi,hasköy baymak pompa servis,hasköy baymak teknik servisi,hasköy baymak yetkili servis değildir,hasköy baymak hidrofor çalışmıyor,hasköy baymak,hasköy baymak hidrofor su basmıyor,halıcıoğlu baymak servis,halıcıoğlu baymak servisi,halıcıoğlu baymak servisleri,halıcıoğlu baymak hidrofor servis,halıcıoğlu baymak hidrofor servisi,halıcıoğlu baymak hidrofor tamiri,halıcıoğlu baymak pompa servisi,halıcıoğlu baymak pompa servis,halıcıoğlu baymak teknik servisi,halıcıoğlu baymak yetkili servis değildir,halıcıoğlu baymak hidrofor çalışmıyor,halıcıoğlu baymak,halıcıoğlu baymak hidrofor su basmıyor,kulaksız baymak servis,kulaksız baymak servisi,kulaksız baymak servisleri,kulaksız baymak hidrofor servis,kulaksız baymak hidrofor servisi,kulaksız baymak hidrofor tamiri,kulaksız baymak pompa servisi,kulaksız baymak pompa servis,kulaksız baymak teknik servisi,kulaksız baymak yetkili servis değildir,kulaksız baymak hidrofor çalışmıyor,kulaksız baymak,kulaksız baymak hidrofor su basmıyor,okmeydanı baymak servis,okmeydanı baymak servisi,okmeydanı baymak servisleri,okmeydanı baymak hidrofor servis,okmeydanı baymak hidrofor servisi,okmeydanı baymak hidrofor tamiri,okmeydanı baymak pompa servisi,okmeydanı baymak pompa servis,okmeydanı baymak teknik servisi,okmeydanı baymak yetkili servis değildir,okmeydanı baymak hidrofor çalışmıyor,okmeydanı baymak,okmeydanı baymak hidrofor su basmıyor,perpa baymak servis,perpa baymak servisi,perpa baymak servisleri,perpa baymak hidrofor servis,perpa baymak hidrofor servisi,perpa baymak hidrofor tamiri,perpa baymak pompa servisi,perpa baymak pompa servis,perpa baymak teknik servisi,perpa baymak yetkili servis değildir,perpa baymak hidrofor çalışmıyor,perpa baymak,perpa baymak hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz