google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

beşiktaş baymak hidrofor servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415


Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


beşiktaş baymak servis,beşiktaş baymak servisi,beşiktaş baymak servisleri,beşiktaş baymak hidrofor servis,beşiktaş baymak hidrofor servisi,beşiktaş baymak hidrofor tamiri,beşiktaş baymak pompa servisi,beşiktaş baymak pompa servis,beşiktaş baymak teknik servisi,beşiktaş baymak yetkili servis değildir,beşiktaş baymak hidrofor çalışmıyor,beşiktaş baymak,beşiktaş baymak hidrofor su basmıyor,akatlar baymak servis,akatlar baymak servisi,akatlar baymak servisleri,akatlar baymak hidrofor servis,akatlar baymak hidrofor servisi,akatlar baymak hidrofor tamiri,akatlar baymak pompa servisi,akatlar baymak pompa servis,akatlar baymak teknik servisi,akatlar baymak yetkili servis değildir,akatlar baymak hidrofor çalışmıyor,akatlar baymak,akatlar baymak hidrofor su basmıyor,balmumcu baymak servis,balmumcu baymak servisi,balmumcu baymak servisleri,balmumcu baymak hidrofor servis,balmumcu baymak hidrofor servisi,balmumcu baymak hidrofor tamiri,balmumcu baymak pompa servisi,balmumcu baymak pompa servis,balmumcu baymak teknik servisi,balmumcu baymak yetkili servis değildir,balmumcu baymak hidrofor çalışmıyor,balmumcu baymak,balmumcu baymak hidrofor su basmıyor,dikilitaş baymak servis,dikilitaş baymak servisi,dikilitaş baymak servisleri,dikilitaş baymak hidrofor servis,dikilitaş baymak hidrofor servisi,dikilitaş baymak hidrofor tamiri,dikilitaş baymak pompa servisi,dikilitaş baymak pompa servis,dikilitaş baymak teknik servisi,dikilitaş baymak yetkili servis değildir,dikilitaş baymak hidrofor çalışmıyor,dikilitaş baymak,dikilitaş baymak hidrofor su basmıyor,gayrettepe baymak servis,gayrettepe baymak servisi,gayrettepe baymak servisleri,gayrettepe baymak hidrofor servis,gayrettepe baymak hidrofor servisi,gayrettepe baymak hidrofor tamiri,gayrettepe baymak pompa servisi,gayrettepe baymak pompa servis,gayrettepe baymak teknik servisi,gayrettepe baymak yetkili servis değildir,gayrettepe baymak hidrofor çalışmıyor,gayrettepe baymak,gayrettepe baymak hidrofor su basmıyor,etiler baymak servis,etiler baymak servisi,etiler baymak servisleri,etiler baymak hidrofor servis,etiler baymak hidrofor servisi,etiler baymak hidrofor tamiri,etiler baymak pompa servisi,etiler baymak pompa servis,etiler baymak teknik servisi,etiler baymak yetkili servis değildir,etiler baymak hidrofor çalışmıyor,etiler baymak,etiler baymak hidrofor su basmıyor,bebek baymak servis,bebek baymak servisi,bebek baymak servisleri,bebek baymak hidrofor servis,bebek baymak hidrofor servisi,bebek baymak hidrofor tamiri,bebek baymak pompa servisi,bebek baymak pompa servis,bebek baymak teknik servisi,bebek baymak yetkili servis değildir,bebek baymak hidrofor çalışmıyor,bebek baymak,bebek baymak hidrofor su basmıyor,levent baymak servis,levent baymak servisi,levent baymak servisleri,levent baymak hidrofor servis,levent baymak hidrofor servisi,levent baymak hidrofor tamiri,levent baymak pompa servisi,levent baymak pompa servis,levent baymak teknik servisi,levent baymak yetkili servis değildir,levent baymak hidrofor çalışmıyor,levent baymak,levent baymak hidrofor su basmıyor,ortaköy baymak servis,ortaköy baymak servisi,ortaköy baymak servisleri,ortaköy baymak hidrofor servis,ortaköy baymak hidrofor servisi,ortaköy baymak hidrofor tamiri,ortaköy baymak pompa servisi,ortaköy baymak pompa servis,ortaköy baymak teknik servisi,ortaköy baymak yetkili servis değildir,ortaköy baymak hidrofor çalışmıyor,ortaköy baymak,ortaköy baymak hidrofor su basmıyor,ulus baymak servis,ulus baymak servisi,ulus baymak servisleri,ulus baymak hidrofor servis,ulus baymak hidrofor servisi,ulus baymak hidrofor tamiri,ulus baymak pompa servisi,ulus baymak pompa servis,ulus baymak teknik servisi,ulus baymak yetkili servis değildir,ulus baymak hidrofor çalışmıyor,ulus baymak,ulus baymak hidrofor su basmıyor,levazım baymak servis,levazım baymak servisi,levazım baymak servisleri,levazım baymak hidrofor servis,levazım baymak hidrofor servisi,levazım baymak hidrofor tamiri,levazım baymak pompa servisi,levazım baymak pompa servis,levazım baymak teknik servisi,levazım baymak yetkili servis değildir,levazım baymak hidrofor çalışmıyor,levazım baymak,levazım baymak hidrofor su basmıyor,zincirlikuyu baymak servis,zincirlikuyu baymak servisi,zincirlikuyu baymak servisleri,zincirlikuyu baymak hidrofor servis,zincirlikuyu baymak hidrofor servisi,zincirlikuyu baymak hidrofor tamiri,zincirlikuyu baymak pompa servisi,zincirlikuyu baymak pompa servis,zincirlikuyu baymak teknik servisi,zincirlikuyu baymak yetkili servis değildir,zincirlikuyu baymak hidrofor çalışmıyor,zincirlikuyu baymak,zincirlikuyu baymak hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz