google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

sarıyer wilo servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


sarıyer wilo servis,sarıyer wilo servisi,sarıyer wilo servisleri,sarıyer wilo hidrofor servis,sarıyer wilo hidrofor servisi,sarıyer wilo hidrofor tamiri,sarıyer wilo pompa servisi,sarıyer wilo pompa servis,sarıyer wilo teknik servisi,sarıyer wilo yetkili servis değildir,sarıyer wilo hidrofor çalışmıyor,sarıyer wilo,sarıyer wilo hidrofor su basmıyor,ayazağa wilo servis,ayazağa wilo servisi,ayazağa wilo servisleri,ayazağa wilo hidrofor servis,ayazağa wilo hidrofor servisi,ayazağa wilo hidrofor tamiri,ayazağa wilo pompa servisi,ayazağa wilo pompa servis,ayazağa wilo teknik servisi,ayazağa wilo yetkili servis değildir,ayazağa wilo hidrofor çalışmıyor,ayazağa wilo,ayazağa wilo hidrofor su basmıyor,baltalimanı wilo servis,baltalimanı wilo servisi,baltalimanı wilo servisleri,baltalimanı wilo hidrofor servis,baltalimanı wilo hidrofor servisi,baltalimanı wilo hidrofor tamiri,baltalimanı wilo pompa servisi,baltalimanı wilo pompa servis,baltalimanı wilo teknik servisi,baltalimanı wilo yetkili servis değildir,baltalimanı wilo hidrofor çalışmıyor,baltalimanı wilo,baltalimanı wilo hidrofor su basmıyor,büyükdere wilo servis,büyükdere wilo servisi,büyükdere wilo servisleri,büyükdere wilo hidrofor servis,büyükdere wilo hidrofor servisi,büyükdere wilo hidrofor tamiri,büyükdere wilo pompa servisi,büyükdere wilo pompa servis,büyükdere wilo teknik servisi,büyükdere wilo yetkili servis değildir,büyükdere wilo hidrofor çalışmıyor,büyükdere wilo,büyükdere wilo hidrofor su basmıyor,çayırbaşı wilo servis,çayırbaşı wilo servisi,çayırbaşı wilo servisleri,çayırbaşı wilo hidrofor servis,çayırbaşı wilo hidrofor servisi,çayırbaşı wilo hidrofor tamiri,çayırbaşı wilo pompa servisi,çayırbaşı wilo pompa servis,çayırbaşı wilo teknik servisi,çayırbaşı wilo yetkili servis değildir,çayırbaşı wilo hidrofor çalışmıyor,çayırbaşı wilo,çayırbaşı wilo hidrofor su basmıyor,ferahevler wilo servis,ferahevler wilo servisi,ferahevler wilo servisleri,ferahevler wilo hidrofor servis,ferahevler wilo hidrofor servisi,ferahevler wilo hidrofor tamiri,ferahevler wilo pompa servisi,ferahevler wilo pompa servis,ferahevler wilo teknik servisi,ferahevler wilo yetkili servis değildir,ferahevler wilo hidrofor çalışmıyor,ferahevler wilo,ferahevler wilo hidrofor su basmıyor,istinye wilo servis,istinye wilo servisi,istinye wilo servisleri,istinye wilo hidrofor servis,istinye wilo hidrofor servisi,istinye wilo hidrofor tamiri,istinye wilo pompa servisi,istinye wilo pompa servis,istinye wilo teknik servisi,istinye wilo yetkili servis değildir,istinye wilo hidrofor çalışmıyor,istinye wilo,istinye wilo hidrofor su basmıyor,kilyos wilo servis,kilyos wilo servisi,kilyos wilo servisleri,kilyos wilo hidrofor servis,kilyos wilo hidrofor servisi,kilyos wilo hidrofor tamiri,kilyos wilo pompa servisi,kilyos wilo pompa servis,kilyos wilo teknik servisi,kilyos wilo yetkili servis değildir,kilyos wilo hidrofor çalışmıyor,kilyos wilo,kilyos wilo hidrofor su basmıyor,tarabya wilo servis,tarabya wilo servisi,tarabya wilo servisleri,tarabya wilo hidrofor servis,tarabya wilo hidrofor servisi,tarabya wilo hidrofor tamiri,tarabya wilo pompa servisi,tarabya wilo pompa servis,tarabya wilo teknik servisi,tarabya wilo yetkili servis değildir,tarabya wilo hidrofor çalışmıyor,tarabya wilo,tarabya wilo hidrofor su basmıyor,bahçeköy wilo servis,bahçeköy wilo servisi,bahçeköy wilo servisleri,bahçeköy wilo hidrofor servis,bahçeköy wilo hidrofor servisi,bahçeköy wilo hidrofor tamiri,bahçeköy wilo pompa servisi,bahçeköy wilo pompa servis,bahçeköy wilo teknik servisi,bahçeköy wilo yetkili servis değildir,bahçeköy wilo hidrofor çalışmıyor,bahçeköy wilo,bahçeköy wilo hidrofor su basmıyor,rumelihisarı wilo servis,rumelihisarı wilo servisi,rumelihisarı wilo servisleri,rumelihisarı wilo hidrofor servis,rumelihisarı wilo hidrofor servisi,rumelihisarı wilo hidrofor tamiri,rumelihisarı wilo pompa servisi,rumelihisarı wilo pompa servis,rumelihisarı wilo teknik servisi,rumelihisarı wilo yetkili servis değildir,rumelihisarı wilo hidrofor çalışmıyor,rumelihisarı wilo,rumelihisarı wilo hidrofor su basmıyor,zekeriyaköy wilo servis,zekeriyaköy wilo servisi,zekeriyaköy wilo servisleri,zekeriyaköy wilo hidrofor servis,zekeriyaköy wilo hidrofor servisi,zekeriyaköy wilo hidrofor tamiri,zekeriyaköy wilo pompa servisi,zekeriyaköy wilo pompa servis,zekeriyaköy wilo teknik servisi,zekeriyaköy wilo yetkili servis değildir,zekeriyaköy wilo hidrofor çalışmıyor,zekeriyaköy wilo,zekeriyaköy wilo hidrofor su basmıyor,emirgan wilo servis,emirgan wilo servisi,emirgan wilo servisleri,emirgan wilo hidrofor servis,emirgan wilo hidrofor servisi,emirgan wilo hidrofor tamiri,emirgan wilo pompa servisi,emirgan wilo pompa servis,emirgan wilo teknik servisi,emirgan wilo yetkili servis değildir,emirgan wilo hidrofor çalışmıyor,emirgan wilo,emirgan wilo hidrofor su basmıyor,kireçburnu wilo servis,kireçburnu wilo servisi,kireçburnu wilo servisleri,kireçburnu wilo hidrofor servis,kireçburnu wilo hidrofor servisi,kireçburnu wilo hidrofor tamiri,kireçburnu wilo pompa servisi,kireçburnu wilo pompa servis,kireçburnu wilo teknik servisi,kireçburnu wilo yetkili servis değildir,kireçburnu wilo hidrofor çalışmıyor,kireçburnu wilo,kireçburnu wilo hidrofor su basmıyor,maslak wilo servis,maslak wilo servisi,maslak wilo servisleri,maslak wilo hidrofor servis,maslak wilo hidrofor servisi,maslak wilo hidrofor tamiri,maslak wilo pompa servisi,maslak wilo pompa servis,maslak wilo teknik servisi,maslak wilo yetkili servis değildir,maslak wilo hidrofor çalışmıyor,maslak wilo,maslak wilo hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz