google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

kadıköy wilo servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


kadıköy wilo servis,kadıköy wilo servisi,kadıköy wilo servisleri,kadıköy wilo hidrofor servis,kadıköy wilo hidrofor servisi,kadıköy wilo hidrofor tamiri,kadıköy wilo pompa servisi,kadıköy wilo pompa servis,kadıköy wilo teknik servisi,kadıköy wilo yetkili servis değildir,kadıköy wilo hidrofor çalışmıyor,kadıköy wilo,kadıköy wilo hidrofor su basmıyor,erenköy wilo servis,erenköy wilo servisi,erenköy wilo servisleri,erenköy wilo hidrofor servis,erenköy wilo hidrofor servisi,erenköy wilo hidrofor tamiri,erenköy wilo pompa servisi,erenköy wilo pompa servis,erenköy wilo teknik servisi,erenköy wilo yetkili servis değildir,erenköy wilo hidrofor çalışmıyor,erenköy wilo,erenköy wilo hidrofor su basmıyor,fikirtepe wilo servis,fikirtepe wilo servisi,fikirtepe wilo servisleri,fikirtepe wilo hidrofor servis,fikirtepe wilo hidrofor servisi,fikirtepe wilo hidrofor tamiri,fikirtepe wilo pompa servisi,fikirtepe wilo pompa servis,fikirtepe wilo teknik servisi,fikirtepe wilo yetkili servis değildir,fikirtepe wilo hidrofor çalışmıyor,fikirtepe wilo,fikirtepe wilo hidrofor su basmıyor,bostancı wilo servis,bostancı wilo servisi,bostancı wilo servisleri,bostancı wilo hidrofor servis,bostancı wilo hidrofor servisi,bostancı wilo hidrofor tamiri,bostancı wilo pompa servisi,bostancı wilo pompa servis,bostancı wilo teknik servisi,bostancı wilo yetkili servis değildir,bostancı wilo hidrofor çalışmıyor,bostancı wilo,bostancı wilo hidrofor su basmıyor,acıbadem wilo servis,acıbadem wilo servisi,acıbadem wilo servisleri,acıbadem wilo hidrofor servis,acıbadem wilo hidrofor servisi,acıbadem wilo hidrofor tamiri,acıbadem wilo pompa servisi,acıbadem wilo pompa servis,acıbadem wilo teknik servisi,acıbadem wilo yetkili servis değildir,acıbadem wilo hidrofor çalışmıyor,acıbadem wilo,acıbadem wilo hidrofor su basmıyor,caddebostan wilo servis,caddebostan wilo servisi,caddebostan wilo servisleri,caddebostan wilo hidrofor servis,caddebostan wilo hidrofor servisi,caddebostan wilo hidrofor tamiri,caddebostan wilo pompa servisi,caddebostan wilo pompa servis,caddebostan wilo teknik servisi,caddebostan wilo yetkili servis değildir,caddebostan wilo hidrofor çalışmıyor,caddebostan wilo,caddebostan wilo hidrofor su basmıyor,kalamış wilo servis,kalamış wilo servisi,kalamış wilo servisleri,kalamış wilo hidrofor servis,kalamış wilo hidrofor servisi,kalamış wilo hidrofor tamiri,kalamış wilo pompa servisi,kalamış wilo pompa servis,kalamış wilo teknik servisi,kalamış wilo yetkili servis değildir,kalamış wilo hidrofor çalışmıyor,kalamış wilo,kalamış wilo hidrofor su basmıyor,göztepe wilo servis,göztepe wilo servisi,göztepe wilo servisleri,göztepe wilo hidrofor servis,göztepe wilo hidrofor servisi,göztepe wilo hidrofor tamiri,göztepe wilo pompa servisi,göztepe wilo pompa servis,göztepe wilo teknik servisi,göztepe wilo yetkili servis değildir,göztepe wilo hidrofor çalışmıyor,göztepe wilo,göztepe wilo hidrofor su basmıyor,moda wilo servis,moda wilo servisi,moda wilo servisleri,moda wilo hidrofor servis,moda wilo hidrofor servisi,moda wilo hidrofor tamiri,moda wilo pompa servisi,moda wilo pompa servis,moda wilo teknik servisi,moda wilo yetkili servis değildir,moda wilo hidrofor çalışmıyor,moda wilo,moda wilo hidrofor su basmıyor,kozyatağı wilo servis,kozyatağı wilo servisi,kozyatağı wilo servisleri,kozyatağı wilo hidrofor servis,kozyatağı wilo hidrofor servisi,kozyatağı wilo hidrofor tamiri,kozyatağı wilo pompa servisi,kozyatağı wilo pompa servis,kozyatağı wilo teknik servisi,kozyatağı wilo yetkili servis değildir,kozyatağı wilo hidrofor çalışmıyor,kozyatağı wilo,kozyatağı wilo hidrofor su basmıyor,koşuyolu wilo servis,koşuyolu wilo servisi,koşuyolu wilo servisleri,koşuyolu wilo hidrofor servis,koşuyolu wilo hidrofor servisi,koşuyolu wilo hidrofor tamiri,koşuyolu wilo pompa servisi,koşuyolu wilo pompa servis,koşuyolu wilo teknik servisi,koşuyolu wilo yetkili servis değildir,koşuyolu wilo hidrofor çalışmıyor,koşuyolu wilo,koşuyolu wilo hidrofor su basmıyor,zühtüpaşa wilo servis,zühtüpaşa wilo servisi,zühtüpaşa wilo servisleri,zühtüpaşa wilo hidrofor servis,zühtüpaşa wilo hidrofor servisi,zühtüpaşa wilo hidrofor tamiri,zühtüpaşa wilo pompa servisi,zühtüpaşa wilo pompa servis,zühtüpaşa wilo teknik servisi,zühtüpaşa wilo yetkili servis değildir,zühtüpaşa wilo hidrofor çalışmıyor,zühtüpaşa wilo,zühtüpaşa wilo hidrofor su basmıyor,hasanpaşa wilo servis,hasanpaşa wilo servisi,hasanpaşa wilo servisleri,hasanpaşa wilo hidrofor servis,hasanpaşa wilo hidrofor servisi,hasanpaşa wilo hidrofor tamiri,hasanpaşa wilo pompa servisi,hasanpaşa wilo pompa servis,hasanpaşa wilo teknik servisi,hasanpaşa wilo yetkili servis değildir,hasanpaşa wilo hidrofor çalışmıyor,hasanpaşa wilo,hasanpaşa wilo hidrofor su basmıyor,suadiye wilo servis,suadiye wilo servisi,suadiye wilo servisleri,suadiye wilo hidrofor servis,suadiye wilo hidrofor servisi,suadiye wilo hidrofor tamiri,suadiye wilo pompa servisi,suadiye wilo pompa servis,suadiye wilo teknik servisi,suadiye wilo yetkili servis değildir,suadiye wilo hidrofor çalışmıyor,suadiye wilo,suadiye wilo hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz