google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

beyoğlu wilo servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


beyoğlu wilo servis,beyoğlu wilo servisi,beyoğlu wilo servisleri,beyoğlu wilo hidrofor servis,beyoğlu wilo hidrofor servisi,beyoğlu wilo hidrofor tamiri,beyoğlu wilo pompa servisi,beyoğlu wilo pompa servis,beyoğlu wilo teknik servisi,beyoğlu wilo yetkili servis değildir,beyoğlu wilo hidrofor çalışmıyor,beyoğlu wilo,beyoğlu wilo hidrofor su basmıyor,taksim wilo servis,taksim wilo servisi,taksim wilo servisleri,taksim wilo hidrofor servis,taksim wilo hidrofor servisi,taksim wilo hidrofor tamiri,taksim wilo pompa servisi,taksim wilo pompa servis,taksim wilo teknik servisi,taksim wilo yetkili servis değildir,taksim wilo hidrofor çalışmıyor,taksim wilo,taksim wilo hidrofor su basmıyor,kasımpaşa wilo servis,kasımpaşa wilo servisi,kasımpaşa wilo servisleri,kasımpaşa wilo hidrofor servis,kasımpaşa wilo hidrofor servisi,kasımpaşa wilo hidrofor tamiri,kasımpaşa wilo pompa servisi,kasımpaşa wilo pompa servis,kasımpaşa wilo teknik servisi,kasımpaşa wilo yetkili servis değildir,kasımpaşa wilo hidrofor çalışmıyor,kasımpaşa wilo,kasımpaşa wilo hidrofor su basmıyor,dolapdere wilo servis,dolapdere wilo servisi,dolapdere wilo servisleri,dolapdere wilo hidrofor servis,dolapdere wilo hidrofor servisi,dolapdere wilo hidrofor tamiri,dolapdere wilo pompa servisi,dolapdere wilo pompa servis,dolapdere wilo teknik servisi,dolapdere wilo yetkili servis değildir,dolapdere wilo hidrofor çalışmıyor,dolapdere wilo,dolapdere wilo hidrofor su basmıyor,nişantaşı wilo servis,nişantaşı wilo servisi,nişantaşı wilo servisleri,nişantaşı wilo hidrofor servis,nişantaşı wilo hidrofor servisi,nişantaşı wilo hidrofor tamiri,nişantaşı wilo pompa servisi,nişantaşı wilo pompa servis,nişantaşı wilo teknik servisi,nişantaşı wilo yetkili servis değildir,nişantaşı wilo hidrofor çalışmıyor,nişantaşı wilo,nişantaşı wilo hidrofor su basmıyor,kurtuluş wilo servis,kurtuluş wilo servisi,kurtuluş wilo servisleri,kurtuluş wilo hidrofor servis,kurtuluş wilo hidrofor servisi,kurtuluş wilo hidrofor tamiri,kurtuluş wilo pompa servisi,kurtuluş wilo pompa servis,kurtuluş wilo teknik servisi,kurtuluş wilo yetkili servis değildir,kurtuluş wilo hidrofor çalışmıyor,kurtuluş wilo,kurtuluş wilo hidrofor su basmıyor,feriköy wilo servis,feriköy wilo servisi,feriköy wilo servisleri,feriköy wilo hidrofor servis,feriköy wilo hidrofor servisi,feriköy wilo hidrofor tamiri,feriköy wilo pompa servisi,feriköy wilo pompa servis,feriköy wilo teknik servisi,feriköy wilo yetkili servis değildir,feriköy wilo hidrofor çalışmıyor,feriköy wilo,feriköy wilo hidrofor su basmıyor,hasköy wilo servis,hasköy wilo servisi,hasköy wilo servisleri,hasköy wilo hidrofor servis,hasköy wilo hidrofor servisi,hasköy wilo hidrofor tamiri,hasköy wilo pompa servisi,hasköy wilo pompa servis,hasköy wilo teknik servisi,hasköy wilo yetkili servis değildir,hasköy wilo hidrofor çalışmıyor,hasköy wilo,hasköy wilo hidrofor su basmıyor,halıcıoğlu wilo servis,halıcıoğlu wilo servisi,halıcıoğlu wilo servisleri,halıcıoğlu wilo hidrofor servis,halıcıoğlu wilo hidrofor servisi,halıcıoğlu wilo hidrofor tamiri,halıcıoğlu wilo pompa servisi,halıcıoğlu wilo pompa servis,halıcıoğlu wilo teknik servisi,halıcıoğlu wilo yetkili servis değildir,halıcıoğlu wilo hidrofor çalışmıyor,halıcıoğlu wilo,halıcıoğlu wilo hidrofor su basmıyor,kulaksız wilo servis,kulaksız wilo servisi,kulaksız wilo servisleri,kulaksız wilo hidrofor servis,kulaksız wilo hidrofor servisi,kulaksız wilo hidrofor tamiri,kulaksız wilo pompa servisi,kulaksız wilo pompa servis,kulaksız wilo teknik servisi,kulaksız wilo yetkili servis değildir,kulaksız wilo hidrofor çalışmıyor,kulaksız wilo,kulaksız wilo hidrofor su basmıyor,okmeydanı wilo servis,okmeydanı wilo servisi,okmeydanı wilo servisleri,okmeydanı wilo hidrofor servis,okmeydanı wilo hidrofor servisi,okmeydanı wilo hidrofor tamiri,okmeydanı wilo pompa servisi,okmeydanı wilo pompa servis,okmeydanı wilo teknik servisi,okmeydanı wilo yetkili servis değildir,okmeydanı wilo hidrofor çalışmıyor,okmeydanı wilo,okmeydanı wilo hidrofor su basmıyor,perpa wilo servis,perpa wilo servisi,perpa wilo servisleri,perpa wilo hidrofor servis,perpa wilo hidrofor servisi,perpa wilo hidrofor tamiri,perpa wilo pompa servisi,perpa wilo pompa servis,perpa wilo teknik servisi,perpa wilo yetkili servis değildir,perpa wilo hidrofor çalışmıyor,perpa wilo,perpa wilo hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz