google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

bahçelievler wilo servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Brülörün servisi siz değerli tüketicilerimize hizmetini genişletmiş ve istanbul bölgesinin tüm ilçesine marka bilincimizi yaymaktayız.

Siz değerli müşterilerimiz servislerinizle ilgili yaşadığınız sorunları çağrı merkezimizi arayarak uzman ekipmanlarımızdan bilgi alabilir ve destek hizmet isteyebilirsiniz.

Biz brülor servisi olarak sizlere öncülük tanıyarak genel servisler kapsamında, brülörün yanma başlığına giden tıkanan ve pislenen yakıt yollarının temizlenmesi, brülör elektrik panosunun ve ateşleme tertibatının gözden geçirilmesi, brülörün yanma havasını sağlayan fan ve türbülatörün temizlenmesi ve sizlerin güvenliğini sağlamak gibi  işleri yapılmaktadır.

Motorların mekanik enerji üretmek için kullandıkları yakıtın “tamamını” yakması için geliştirilmiş bir cihaz olan brülör, yakıt ile havanın belirli bir oranda karıştırılmasını ve böylece yanma odasına alınan yakıtın tamamının yanmasını sağlar.

Motorun kullandığı yakıtın türüne göre çeşitlilik gösteren brülörler, bazı ülkelerde farklı standartlara ve çeşitlere de sahiptir. Motorda kullanılan yakıta göre temel olarak üç brülör tipi mevcuttur: tek yakıtlı brülör, çift yakıtlı brülör ve çok yakıtlı brülör. Kömür ve talaş gibi katı yakıt kullanılan sistemlerde de brülör cihazları kullanılsa da, bu tür doğal kaynakların giderek azalması ve dünya genelinde Çin gibi ender örnekler haricinde kullanılmaması sıvı yakıt brülörlerinin ilk tercih olmasına neden olmuştur.

Gazı yağı ve motorin yani mazot gibi sıvı yakıt kullanan motorlarda olduğu gibi, brülör cihazları LPG veya doğalgaz kullanılan sistemlere de entegre edilebilir. Yakıt tasarrufu sağlanmasına yardımcı olan brülör ayrıca çevre kirliliğinin önlenmesinde de kilit bir rol oynamaktadır. Tüm bunların ötesinde motorda kullanılan yakıt tipi ne olursa olsun yanma odasına alınan yakıtının tamamını sağladığı için brülör üretilen gücü doğrudan etkilemekte ve sistemin verimliliğini arttırmaktadır. Motorun yakıtı kullanarak mekanik enerji ürettiğinden, kullandığı yakıtın tamamının yanması daha verimli güç üretilmesi manasına gelmektedir.

Yakıt olarak Gliserin gibi maddeler kullanan motorlarda da brülör kullanılmakta ve özel yakıtlı brülör olarak adlandırılmaktadır. Hayvansal yağlar ve yüksek fırın gazları yakan motorlarda kullanılan brülörler de özel yakıtlı brülör tipine girmektedir. Memeli brülör olarak bilinen yüksek basınçlı ve püskürtmeli brülör tipleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Yakıtın parçalanması ya da diğer adıyla atomizasyon yöntemiyle enerji elde edilen sistemlerde rotatif çanaklı ve hava parçalamalı brülör cihazları kullanılarak, verimlilik arttırılmaktadır.

Kat kaloriferi gibi Fuel-Oil kullanılan sistemlerde de kullanılan brülör, daha az fazla ısınma sağlamaktadır. Brülör temel olarak; gövde, elektrik motoru, vantilatör, yağ pompası, yağ ısıtıcısı, ateşleme trafosu, fotosel, çakmak(elektrot) ve turbulatör parçalarından oluşur. Gövde kısmı brülör sistemini oluşturan parçaların sağlam bir zeminde durmasını sağlarken elektrik motoru da yağ pompası ve vantilatör gibi elemanların çalışmasını sağlar. Yanma odasındaki yakıtın hava ile karışması için gereken havayı ise vantilatör sağlamaktadır. Yağ pompası yakıtın yüksek basınçla iletilmesini, yağ ısıtıcıları yakıtın ısıtılmasını ve trafo ise 220Volt değerindeki şebeke elektriğin voltajının yükseltilmesini sağlar.

 Bürülör Ve Kazan  Servisi

 

Bürülör Servisi ekibimiz 7 gün 24 saat destek vermektedir.

%100 Müşteri Memnuniyeti Tecrübeli uzman servis kadromuzla hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktayız.

Hızlı Ve Güvenilir Servis Uygun Fiyat Ve Ödeme Koşulları

Geniş Yedek Parça Stoğu

 

Bürülör Bakım Çalıştırma Talimatı 

A- Tesisin çalıştırılması

1) Önce tesisin çalışmaya hazır olup olmadığı kontrol edilmelidir, hazır olması için;

a) Kazanda, yakıt tankında, su ve yakıt borularında, vanalarda akıntı, sızıntı olmamalıdır.

b) Yakıt tankında yeterli yakıt bulunmalıdır. (Yakıt göstergesinden kontrol edilmelidir)

c) Tesisatın suyu tamam olmalıdır. (Hidrometreden kontrol edilmelidir.)

2) Isıtıcı ve brülör şalterleri çevrilmeli. (Ön ve son ısıtıcılar yakıtı ısıtmaya başlar.)

3) Yakıt ısınırken kuru ve temiz bir bezle fotosel camı silinmeli, brülörün tozu alınmalıdır.

4) Kazan termostatı dış hava sıcaklığına göre ayarlanmalıdır.

5) Yakıtın ısınması sonucu brülör çalışmaya başlayınca alevin meydana gelmesi beklenir. Gözetleme deliğinden yanma odasına bakılarak hava ayar klapesi ile tam yanma ayarı yapılmalıdır.

6) Çalıştırılacak devridaim pompasının giriş ve çıkış vanaları açılmalı ve ana vana kapatılıp, pompaya yol verilmelidir.

7) Yanma bir kez daha yeniden kontrol edilmelidir.

8) Dış hava sıcaklığında değişmeler varsa termostat yeniden ayarlanmalı ve günlük yakışa devam edilmelidir.

9) Gece yatmadan önce duruma göre termostat düşük bir sıcaklığa (40-50 °C) ayarlanmalı veya brülör devridaim pompası kapatılmalı, ana yana açılmalıdır.   

B- Tesisat Bakımı

1) Kazan dairesi ve bağlantı donanımın bakımı;

a) Kazan dairesi temiz ve düzenli bulundurulmalıdır.

b) Temizleme ve el aletleri sağlam, kullanışlı ve belli olan bir yerde, her an kullanmaya hazır tutulmalıdır.

c) Yakıt ve su borularındaki akıntı ve sızıntılar derhal giderilmelidir.

d) Tesisatın suyu hidrometreden devamlı kontrol edilerek varsa su eksilmesi sebebi aranıp, bulunmalı ve su eksilmesi durdurulmalıdır.

2) Kazanın, gaz kanallarının ve bacanın bakımı;

a) Kazanın ocak içi, duman boruları ve gaz kanalları en az haftada bir defa temizlenmelidir.

b) Kazanda meydana gelebilecek su sızıntıları derhal giderilmelidir.

c) Ocak içi zaman zaman, kontrol edilmeli (kırık, dök tuğla varsa onarılmalı) kül, kurum vs. temizlenmelidir.

d) Baca yılda en az bir defa temizlenmelidir.

3) Brülör ve yakım tesisinin bakımı;

a) Anayakıt deposunun (varsa günlük deponun) su ve tortu boşaltma vanası en az onbeş günde bir defa açılıp, biriken su ve tortu boşaltılmalıdır.

b) Ana depo çıkışında veya ısıtıcıda bulunan filtreler 3-4 günde bir defa mutlaka sökülüp mazotla yıkanarak temizlenmelidir. (Filtrelerin sökülmesinden önce giriş ve çıkış vanaları kapatılmalıdır.)

c) Brülör memesi 3-4 günde bir defa sökülmeli, mazotla yıkanarak temizlenmesidir. (Meme deliğini açmak için tel vs. kullanılmamalı. Mazot içinde çalkalamakla veya meme içine mazot doldurup parmakla basınca kolaylıkla açılır.)

d) Fotosel her gün temiz ve kuru bir bezle silinmelidir.

e) Elektrodların uçları haftada bir defa mazotla çok hafif batırılmış temiz bir bezle silinmeli ve aralığı kontrol edilip, gere kirse ayarlanmalıdır.

t) Türbülatör zaman zaman zift tutabilir, her gün kontrol edilerek bir metal parçasıyla (tornavida) temizlenip ayarlanmalıdır.

g) Yanma kafası zaman zaman kontrol edilmeli, varsa kurum ve zift temizlenmelidir.

h) Brülör yılda bir defa uzman bir teknisyene kontrol ettirilerek gerekli bakım, temizlik ve ayarları yapılmalıdır.


Hizmetlerimiz

Hidrofor Arızası

Hidrofor ara ara arıza yapmaktadır ve özellikle su yaşantımızda su olmadan yaşamak çok zor olmaktadır hidroforunuz arıza yaptığı bazı durumlarda evinize su gelmemesine olanak gösterir arızanızı gidermek için bize ulaşın.

Bakımsız Hidroforlar

Bakımsız olan hidroforlar müşterilerimizi olumsuz yönde etkilemektedir. bu gibi durumlardan kaçınmak için yıllık periyodik bakımlarınızı yapmanız’da yüksek bir fayda vardır bakımınızı unutmayın zor şartlar altında kalmayın.

Hidrofor Teknik Servisi

Hidrofor teknik servisi kurulduğu ilk günden beri müşteri bütçesini düşünerek hareket etmiş ve yaptığı çalışmalarda müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Biz hidrofor teknik servisi olarak siz tüketicilerimize en iyi hizmetleri sunmaktadır. 

Hidrofor Bakımı

Hidrofor bakım servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Bizler siz tüketicilerimiz için kurduğumuz bir kadro ile ve sistem ile sizlere öncülük tanıyarak tüm sorunlarınızı çözmek için 7/24 hareket halindeyiz.

Hidrofor Servisi

Biz hidrofor servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman hizmet kalitesi standartları açısından kaliteli bir yaşam sunmakyayız. Bizlerden hizmet aldığınız taktirde hidrofor servisi olaraktan sizlere verdiğimiz üstün hizmette gece sokaklara yerleştirdiğimiz genç dinamik ekipmanlarımız tarafından adresinize gelinerek sizleri ilk etapta geniş bir çember kurarak güvenliğinizi sağlamaktadır. hidrofor servisi Güvenliğiniz sağlandıktan sonra yeni ürettiğimiz hidrofor sorun belirleyici cihazımızla sorunlarınız belirlenir ve sorunlarınız belirlendikten sonra ekipmanlarımız tarafından titiz bir şekilde çözümlenir bu sayese siz değerli müşterilerimiz bizler tarafından mutlu müşteriler listemizde yer alıcaksınız. hidrofor servisi yüksek verimli a enerji sınıfında stratus ıslak rotorlu pompalardan ya da ıe4 üzeri yüksek performanslı kuru rotorlu pompalardan 140 dereceye kadar ihtiyacınızı karşılayacak en doğru pompayı seçebilirsiniz. Hidrofor Servisi Siz değerli tüketicilerimiz biz teknik servis olarak sizlerden çağrı merkezimizi aramanızı ve sorunlarınızı çözmemize yardımcı olmanızı rica ediyoruz neden mi çünkü başka firmalara gittiğinizde sizlerden fazla ücret alınmakta biz hidrofor teknik servis olarak adresinize en uygun fiyatlarda gelmekteyiz.


bahçelievler wilo servis,bahçelievler wilo servisi,bahçelievler wilo servisleri,bahçelievler wilo hidrofor servis,bahçelievler wilo hidrofor servisi,bahçelievler wilo hidrofor tamiri,bahçelievler wilo pompa servisi,bahçelievler wilo pompa servis,bahçelievler wilo teknik servisi,bahçelievler wilo yetkili servis değildir,bahçelievler wilo hidrofor çalışmıyor,bahçelievler wilo,bahçelievler wilo hidrofor su basmıyor,yenibosna wilo servis,yenibosna wilo servisi,yenibosna wilo servisleri,yenibosna wilo hidrofor servis,yenibosna wilo hidrofor servisi,yenibosna wilo hidrofor tamiri,yenibosna wilo pompa servisi,yenibosna wilo pompa servis,yenibosna wilo teknik servisi,yenibosna wilo yetkili servis değildir,yenibosna wilo hidrofor çalışmıyor,yenibosna wilo,yenibosna wilo hidrofor su basmıyor,çobançeşme wilo servis,çobançeşme wilo servisi,çobançeşme wilo servisleri,çobançeşme wilo hidrofor servis,çobançeşme wilo hidrofor servisi,çobançeşme wilo hidrofor tamiri,çobançeşme wilo pompa servisi,çobançeşme wilo pompa servis,çobançeşme wilo teknik servisi,çobançeşme wilo yetkili servis değildir,çobançeşme wilo hidrofor çalışmıyor,çobançeşme wilo,çobançeşme wilo hidrofor su basmıyor,altınyıldız wilo servis,altınyıldız wilo servisi,altınyıldız wilo servisleri,altınyıldız wilo hidrofor servis,altınyıldız wilo hidrofor servisi,altınyıldız wilo hidrofor tamiri,altınyıldız wilo pompa servisi,altınyıldız wilo pompa servis,altınyıldız wilo teknik servisi,altınyıldız wilo yetkili servis değildir,altınyıldız wilo hidrofor çalışmıyor,altınyıldız wilo,altınyıldız wilo hidrofor su basmıyor,kocasinan wilo servis,kocasinan wilo servisi,kocasinan wilo servisleri,kocasinan wilo hidrofor servis,kocasinan wilo hidrofor servisi,kocasinan wilo hidrofor tamiri,kocasinan wilo pompa servisi,kocasinan wilo pompa servis,kocasinan wilo teknik servisi,kocasinan wilo yetkili servis değildir,kocasinan wilo hidrofor çalışmıyor,kocasinan wilo,kocasinan wilo hidrofor su basmıyor,soğanlı wilo servis,soğanlı wilo servisi,soğanlı wilo servisleri,soğanlı wilo hidrofor servis,soğanlı wilo hidrofor servisi,soğanlı wilo hidrofor tamiri,soğanlı wilo pompa servisi,soğanlı wilo pompa servis,soğanlı wilo teknik servisi,soğanlı wilo yetkili servis değildir,soğanlı wilo hidrofor çalışmıyor,soğanlı wilo,soğanlı wilo hidrofor su basmıyor,siyavuşpaşa wilo servis,siyavuşpaşa wilo servisi,siyavuşpaşa wilo servisleri,siyavuşpaşa wilo hidrofor servis,siyavuşpaşa wilo hidrofor servisi,siyavuşpaşa wilo hidrofor tamiri,siyavuşpaşa wilo pompa servisi,siyavuşpaşa wilo pompa servis,siyavuşpaşa wilo teknik servisi,siyavuşpaşa wilo yetkili servis değildir,siyavuşpaşa wilo hidrofor çalışmıyor,siyavuşpaşa wilo,siyavuşpaşa wilo hidrofor su basmıyor,şirinevler wilo servis,şirinevler wilo servisi,şirinevler wilo servisleri,şirinevler wilo hidrofor servis,şirinevler wilo hidrofor servisi,şirinevler wilo hidrofor tamiri,şirinevler wilo pompa servisi,şirinevler wilo pompa servis,şirinevler wilo teknik servisi,şirinevler wilo yetkili servis değildir,şirinevler wilo hidrofor çalışmıyor,şirinevler wilo,şirinevler wilo hidrofor su basmıyor,yayla wilo servis,yayla wilo servisi,yayla wilo servisleri,yayla wilo hidrofor servis,yayla wilo hidrofor servisi,yayla wilo hidrofor tamiri,yayla wilo pompa servisi,yayla wilo pompa servis,yayla wilo teknik servisi,yayla wilo yetkili servis değildir,yayla wilo hidrofor çalışmıyor,yayla wilo,yayla wilo hidrofor su basmıyor,çamlıkahve wilo servis,çamlıkahve wilo servisi,çamlıkahve wilo servisleri,çamlıkahve wilo hidrofor servis,çamlıkahve wilo hidrofor servisi,çamlıkahve wilo hidrofor tamiri,çamlıkahve wilo pompa servisi,çamlıkahve wilo pompa servis,çamlıkahve wilo teknik servisi,çamlıkahve wilo yetkili servis değildir,çamlıkahve wilo hidrofor çalışmıyor,çamlıkahve wilo,çamlıkahve wilo hidrofor su basmıyor,basınsitesi wilo servis,basınsitesi wilo servisi,basınsitesi wilo servisleri,basınsitesi wilo hidrofor servis,basınsitesi wilo hidrofor servisi,basınsitesi wilo hidrofor tamiri,basınsitesi wilo pompa servisi,basınsitesi wilo pompa servis,basınsitesi wilo teknik servisi,basınsitesi wilo yetkili servis değildir,basınsitesi wilo hidrofor çalışmıyor,basınsitesi wilo,basınsitesi wilo hidrofor su basmıyor
BİZ İSTANBUL'UN HER BÖLGESİNE HİDROFOR KAZAN-BRÜLÖR-KAT KALAREFÖRÜ TAMİR VE BAKIM SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ.


Yorumlar - Yorum Yaz