google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

çekmeköy auer kombi servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Kombi tamircisi ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaktadır.Gezici ekibimiz Kombi servislerini alır ve en kısa sürede işlerini tamamlar.Bu müşterini memnuniyetini sağlamak için verilen hizmet hızlı ve kesin çözüme ulaşır.Kombi tamirim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.İstanbulun ilçelerine hizmetimiz vardır.Kombi servisi olarak kombi bakımınızıda yaptırmayı unutmayın.Kombinizin ömrünü uzatmak adına yapacağınız bu işlemler hem sizlerin cebini sıcak tutacak.Hemde evinizi, ofisinizi vs alanlarınızda sıkıntı yaşatmayacaktır.Kombi tamiri yaptırdığınız parça garantisi 1 yıl olarak müşterilerimize verilmektedir.1 yıl içerisinde kombi servisi aynı sorundan dolayı arızalırsa.Aynı parçayı ücretsiz değişim yapacaktır.Merdiven altı servislerle değil Güvenilir servislerle çalışınız.Kombi tamirim sizlere hem uygun fiyat sağlar hemde hızlı bir çözüm sunar.

Kombi Servisi Kombi Tamiri ve Kombi Servisleri klima servisi


Kombi Tamiri, kombi servisi olarak Kombi Servisleri arasında profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük kombi arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir. Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Kombi Servisi, kombinizin her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye ederiz. Doğal gaz faturanız bu sayede daha az gelecektir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Kombiniz, petek temizliği yapılmamasından dolayı petekleri içleri kireçlenmiş ve çamurlaşmış olur.Bu nedenle radyatörleriniz iyi ısıtmayacak ve petekleriniz soğuk olacaktır.Bu sebebden dolayı daha çok doğalgaz açacaksınız ve fazlasıyla fatura ödeyeceksiniz.Kombi servisi sizlere en iyi çözümler üreterek en uygun fiyatlarla yanınızda olacaktır. Kombi servisi telefon numaramızdan bizi arayınız.Kombi bakımınızı yapalım kombiniz ısıtsın cebiniz yanmasın diyoruz.İstanbulun her semtine yaygın ağımız ile sizlere ulaşmak ivedi göremizdir.Kombiniz ısıtmıyormı ? Kombinizin petekleri soğukmu ? Kombinizden sıcak su gelmiyormu ? Tüm arızalarınız için kombi tamirim yanınızda.

Kombi Servisi Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?


Arızayı tespit eder.Sonrasında arıza için fiyatlandırma yapılır.Müşterimiz kabul ettikten sonra arızalı parça değiştirilir.Bakım ihtiyacı varsa cihaz yerinde bakımı yapılır.Kombi arızalarınızı en hızlı ve pratik çözümlerle yapmaktayız. 

Kombi servisi siz değerli müşterilerine profesyonel kombi servis hizmeti sağlamak adına her servisi özenle seçerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Kombi teknik servisi olarak ekibimiz tecrübeli kombi tamircileri olarak sizlere güvenilir ve kaliteli servis hizmeti sağlarlar. Siz değerli müşterilerimize bu memnuniyeti sağlamak adına elimizden geleni yapmaktayız. Kombinizdeki arızalar için bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.. Kombinizde sıcak su sorunu mu var? kombiniz çok sesli mi çalışıyor? kombinizin altından su mu akıtıyor? kombiniz peteklerinizi ısıtmıyor mu ? bu konuda bizimle irtibata geçin yardımcı olalım. 

Kombi Bakımı&klima bakımı

Kombi bakımı olarak öncelikle müşterilerimiz memnuniyeti ve hassasiyeti önemli bir husustur. Çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin isteğiniz ve arzunuz yörüngesinde ilerlemenin yanı sıra düşüncelerinizi almaktayız. Şişli kombi bakımı 15 yıldır sizlere İstanbul Avrupa yakasında her bölgede hizmet vermektedir. Ürünlerinizdeki problemler için bizleri 0212 451 10 17 numaralı hat üzerinen arayabilirsiniz. Bakımlarını gün içerisinde yaparak ekonomik elektrik ve üzün vaadeli ürün sağlamaktayız. Kombi servisi olarak düzenli yapılması gereken bazı faktörler bulunmakta bunlar;

Kombilerin kullanma suyundaki sağlıklı çalışma basıncı:
Özellikle alçak bölgelerde bulunan bazı semtlerde şebeke suyu basıncı aşırı yüksek olmaktadır. Kombilerin kullanma suyundaki (kalorifer suyu hariç) sağlıklı çalışma basıncı 3-4 bar civarıdır. Kombilerin maksimum çalışma basıncı ise 10 Bar’dır. Fakat bazı semtlerde şebeke suyu basıncı suyun az kullanıldığı saatlerde 9 –10 Bar’a kadar çıkabilmektedir. Bu durum kombilerin maksimum basınçta çalışmak zorunda kalmasına neden olmakta ve şebeke suyu ile muhatap olan aksamında erken deformasyon oluşmakta ve arızalar meydana gelmektedir. Bu yüzden oluşan arızaların bazıları; kullanıcı tarafından su takviyesi yapılmadığı halde kombinin primer devre (kalorifer devresi) su seviyesinin kendiliğinden yükselmesi, kombinin içinden su damlaması ve su takviye vanasının zor çalışarak kısa zamanda bozulması. Bu durumlarda genellikle kombide bulunan hidrolik bloklar, plakalı eşanjör (ikincil eşanjör) yada bazı model cihazlarda ana eşanjör ve plakalı eşanjör (birincil ve ikincil eşanjör) kombine vaziyette iç içe bulunduğundan bu çok pahalı olan yedek parça arıza yapabilmektedir. Bu durumları engellemek için kombinizin şebeke suyu girişine basınç düşürücü regülatör taktırmanız menfaatiniz icabıdır. Eğer bu parçayı dairenizin şebeke suyu girişine taktırırsanız evinizde bulunan ve su ile muhatap olan tüm ekipmanı korumuş olursunuz. Özellikle çamaşır ve bulaşık makinesinin hortumları, bataryalar ve ve bataryaların fleks hortumları. Bu parçayı piyasadan temin edebilir ve en yakınınızda bulunan tesisatçıya taktırabilirsiniz.

Kalorifer tesisatına antifiriz ilave etmeli mi?
Kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafından bize sıkça yöneltilen bir soru da, kalorifer tesisatına antifiriz ilave etmenin faydası olup olmadığıdır. Antifirizin donma derecesini düşürücü etkisinin yanında, bulunduğu sistemdeki metal (özellikle demir) aksamda korozyonu önleyici etkisi vardır. Ayrıca kalorifer sistemini oluşturan metal (demir,bakır vs.), plastik, kauçuk ve silikonlu kauçuk aksamlara hiçbir zararı yoktur. Fakat burada göz önünde bulundurulması gereken çok önemli bir konu şudur; antifiriz genellikle “etilen glikol” denilen bir “poli alkol”den imal edilir. Etilen glikol yani antifirizin içildiğinde zehirleyici etkisi bulunmaktadır. Burada kalorifer tesisatındaki su nasıl veya niye içelebilir sorusu haklı olarak gündeme gelebilir. Kombinizdeki su basıncı herhangi bir nedenden dolayı düştüğünde normal olarak su takviyesi yapma ihtiyacı duyarsanız ve kombiye su takviyesi yapacağınız anda şebeke suyu basıncı, kalorifer devresindeki basınçtan düşükse yada şebeke suyu kesikse kombiye (kalorifer sistemine) su takviyesi yapamazsınız, ancak siz takviye vanasını açtığınız için kalorifer sisteminde bulunan antifirizli su, kullanma suyu şebekesine geri kaçabilir.

Kalorifer tesisatındaki suyun sıkça değiştirilmesi gerekmemekte, çünkü;
Bu işlemi çok sık yapmak sistemde daha fazla korozyona neden olacağından zararlıda olabilmektedir. Çünkü primer devredeki su, herhangi bir kaçak olmadığı sürece aylarca eksilmez. Bu suda çözünmüş olarak bulunan gazların bir kısmı (Nitrojen ve özellikle Oksijen) zamanla sudan ayrılır ve otomatik pürjör tarafından sistemden uzaklaştırılır, oksijenin bir kısmıda metal-oksitler oluşturarak metal aksama bağlanır.Sistemin en önemli parçalarından biri olan ve genellikle demirden yapılmış olan peteklerin korozyona uğramasının yani paslanmasının en büyük nedenlerinden birisi suda çözünmüş olarak bulunan oksijendir. Kalorifer sisteminin suyunun çok sık değiştirilmesi sisteme taze oksijenli su verilmesi anlamına gelmektedir. Fakat şu durum da göz ardı edilmemelidir ki, özellikle yeni tesisatlarda, bazı kalitesiz peteklerin içinde bulunan yağ kalıntıları sistemin kullanılmaya başlamasıyla birlikte sisteme yayılmakta ve kombide bulunan özellikle kauçuktan yapılmış aksama büyük zararlar vermektedir. Bu komponentler suda bulunan yağı absorbe ederek deformasyona uğramaktadırlar. Özellikle yeni tesisatlarda sistem, bir – iki hafta kullanıldıktan sonra kalorifer sisteminin suyunun değiştirilmesi oldukça faydalı olabilmektedir.

Piyasada satışı yapılan kombilerin hepsi maksimum güvenlik özelliklerine sahip olacak şekilde üretilmektedir.
Bu kombiler ister yurt dışında üretilip ithal edilmiş olsun, isterse ülkemizde üretilmiş olsun, mutlaka TSE tarafından gerekli testleri yapılmakta ve TSE uygunluk belgesi alarak satışı yapılabilmekte ve satıcı firma tarafından kanuni zorunluluk olarak garanti kapsamına alınmaktadır. Kombi bakımı olarak sizlere bu yüzden kötü kombi diye bir şey yoktur demekteyiz. Ayrıca bütün üretici firmalar, ürettikleri kombilerini maksimum verim elde edecek şekilde tasarlamaktadırlar. Bu üretim prosesi için milyonlarca dolarlık yatırımı yapan profesyonel bir firma optimal verimi elde etmek zorundadır. Çağımız teknolojisi ile üretilmiş olan hiçbir marka yada model kombi için yakıt tüketimi açısından verimsiz yada çok fazla yakıt tüketiyor denilemez.

Ayrca TSE belgesi olmayan ve İGDAŞ’ın onaylamadığı bu tip ekipmanlar çok tehlikeli kazalara neden olabilmektedir.
Metan (CH4) molekülü tetraeder (düzdün dört yüzlü) yapıya sahip olduğundan ve apolar (polar olmayan- kutupsal olmayan) nitelikte olduğundan bu moleküllerin dışarıdan herhangi etki ile düzenlenmesi vs. yöntemlerle tasarruf sağlanması doğalgaz ile çalışan cihazlarda mümkün değildir. Bu şekilde tasarruf sağlanacağını iddia eden hiçbir ekipmanı doğalgaz hattınıza uygulamayın. Aksi halde mevcut doğalgaz tesisatına ait projenin dışına çıkmak suretiyle illegal duruma düşersiniz.

Kombi bakımı olarak sizlere bazı uygulamalar sunmaktayız; doğalgaz faturalarının yüksek tutarlarda gelmesinin en önemli nedeni konutlarımızda olan izolasyon yetersizliği ve bu nedenle oluşan ısı kayıplarıdır. Evlerde kullanılmayan oda ve bölümlerin petekleri mutlaka kapatılmalıdır. Kullanılmayan hacmi boşuna ısıtmak sadece yakıt tüketimini arttırır. Pencerelerin çift cam olması izolasyon açısından çok etkili olmaktadır, çünkü konutlarda en büyük ısı kaybı maalesef pencerelerden olmaktadır. Peteklerin (radyatörlerin) önüne eşya koymayınız, çünkü radyatörler konveksiyon yoluyla ısıttığı gibi ışıma yoluyla da ısıtırlar. Radyatörlerin arkasına, radyatör ile duvar arasına metalik folyo kaplı izolasyon levhaları yerleştirilmesi faydalıdır, çünkü radyatörler genellikle binaların dış cephesine bakan duvarlara monte edildiğinden radyatörün arkasında bulunan bu duvarlar çok ısınmakta ve dış cepheden ısı kayıpları olmaktadır. Bu levhaları piyasadan temin edip montaj yaptırabileceğiniz gibi daha ekonomik olarak evde kendinizde yapabilirsiniz, bir mukavanın üzerini marketten alacağınız alüminyum folyo ile çift taraflı olarak güzelce kaplayarak bunu peteğin arkasındaki duvara yapıştırmanız yada pul ve vida kullanarak vidalamanız yeterli izolasyonu sağlayacaktır. Kombinin düşük ısı ayarında sürekli çalıştırılmasının kombiye bir zararı yoktur. Fakat evde kimse bulunmadığı zaman bu işlemi yapmanın doğalgaz tasarrufu açısından bir faydası da yoktur. Hatta elektrik tüketiminide arttırmış olursunuz.

Cihaz arızaya geçtiğinde kombi bakımı teknisyenlerini çağırmadan önce; kombinin üzerindeki manometreden su seviyesini kontrol ediniz. Eğer su basınç seviyesi düşükse tamamlayınız. Ayrıca kombinin üzerindeki dahili gaz vanasını, tesisat (doğalgaz borusu) üzerinde bulunan gaz vanasını ve dairenin girişinde bulunan gaz vanasını mutlaka kontrol ediniz ve açık olduğundan emin olunuz.

Kışın çok soğuk havalarda ve özellikle de meteoroloji buzlanma tehlikesi uyarısı yaptığındaeğer kombiniz balkon gibi soğuğa karşı korumasız bir bölümde bulunuyorsa evde bulunmayacaksanız bile en azından bir tane peteği açık bırakarak, boşuna gaz sarfiyatı olmaması için diğer petekleri kapatıp, mutlaka kombiyi en kısık ısı ayarında çalışır durumda bırakın. Çünkü çalışmayan kombinin içinde bulunan suyun donması çok pahalı arızalara neden olmaktadır. Donan su genleşir yani bulunduğu hacime sığmaz ve bu durumda kombinin içinde bulunan parçaları çatlatarak kullanılamaz hale getirir. Eğer kışın soğuk havalarda süre evde bulunmayacaksanız tesisatın suyunu boşaltmanız donma tehlikesinin önlenmesi bakımından faydalı olacaktır.

Hermetik Tip Kombiler;
Açık yanma odası bulunmayan kombiler. Hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler. Yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır.

Bacalı Tip Kombiler
Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar. Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Kombi bakımı teknisyenlerimiz banyolar ve hacmi 8m3’ten az olan yerlere konmasını uygun olmadığını belirtmektedir.

Yoğuşmalı Tip Kombiler
Bu tip kombilerin çalışma prensibi, kombilerdeki eşanjör vasıtasıyla atık gaz ısısının 54 C düşürülmesi ve bu esnada oluşan su buharı içindeki enerjinin kullanılması esasına dayanmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde tesisat tasarımı, enerji verimliliği açısından son derece önemli olduğundan mutlaka profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Bu sistemin, düşük ısılarda daha verimli çalışması söz konusu olduğu için, petek metrajını ayarlamakda oldukca önemlidir. Önemli olan bir başka hususta kazan kapasitesinin isabetli yapılmasıdır. Yatırım maliyeti diğer tiplere göre fazla olduğu için, yoğuşmalı kombileri tercih etmeden önce, esaslı bir teknik analiz yapmak en doğru davranış olacaktır

çekmeköy auer,çekmeköy auer servis,çekmeköy auer servisi,çekmeköy auer servisleri,çekmeköy auer kombi servis,çekmeköy auer kombi servisi,çekmeköy auer kombi servisleri,çekmeköy auer kombi tamir servisi,çekmeköy auer kombi bakım servisi,çekmeköy auer kombi montaj servisi,çekmeköy auer acil auer servisi,çekmeköy acil auer kombi servisi,çekmeköy auer teknik servis,çekmeköy auer teknik servisi,çekmeköy auer teknik servisleri,çekmeköy auer yetkili servis,çekmeköy auer yetkili servisi,çekmeköy auer yetkili servisleri değildir,çekmeköy auer özel servis,çekmeköy auer özel servisi,çekmeköy auer özel servisleri,çekmeköy auer merkez servisi,çekmeköy auer bölge servisi,çekmeköy auer çağrı merkezi,çekmeköy auer servis numarası,çekmeköy auer servis telefonu,çekmeköy auer kazan servis,çekmeköy auer kazan servisi,çekmeköy auer kazan servisleri,çekmeköy auer kazan tamir servisi,çekmeköy auer kazan bakım servisi,çekmeköy auer brülör servisi,çekmeköy auer brülör servis,çekmeköy auer brülör servisleri,çekmeköy auer brülör tamir servisi,çekmeköy auer brülör bakım servisi,çekmeköy auer şofben servisi,çekmeköy auer yoğuşmalı kombi servisi,çekmeköy auer şofben tamir servisi,çekmeköy auer şofben bakım servisi,çekmeköy auer doğalgaz sobası servisi,çekmeköy auer doğalgaz sobası tamir servisi,çekmeköy auer kombi çalışmıyor,çekmeköy auer kombi ses yapıyor,çekmeköy auer kombi sıcak su vermiyor,çekmeköy auer kombi petekler ısınmıyor,çekmeköy auer kombi suyu ısıtmıyor,çekmeköy auer kombi ateşleme yapmıyor,çekmeköy auer kombi gaz kaçırıyor,çekmeköy auer kombi yanmıyor,çekmeköy auer kombi su akıtıyor,çekmeköy auer kombi su damlatıyor,çekmeköy auer kombi su eksiltiyor,çekmeköy auer kombi su almıyor,çekmeköy auer kombi su dolmuyor,çekmeköy auer kombi arızaya geçiyor,çekmeköy auer servis adresi,çekmeköy auer servis merkezi,çekmeköy auer kombi tamiri,çekmeköy auer kombi bakımı,çekmeköy auer kombi bakım kampanyası,çekmeköy auer kombi servis ücreti,taşdelen auer,taşdelen auer servis,taşdelen auer servisi,taşdelen auer servisleri,taşdelen auer kombi servis,taşdelen auer kombi servisi,taşdelen auer kombi servisleri,taşdelen auer kombi tamir servisi,taşdelen auer kombi bakım servisi,taşdelen auer kombi montaj servisi,taşdelen auer acil auer servisi,taşdelen acil auer kombi servisi,taşdelen auer teknik servis,taşdelen auer teknik servisi,taşdelen auer teknik servisleri,taşdelen auer yetkili servis,taşdelen auer yetkili servisi,taşdelen auer yetkili servisleri değildir,taşdelen auer özel servis,taşdelen auer özel servisi,taşdelen auer özel servisleri,taşdelen auer merkez servisi,taşdelen auer bölge servisi,taşdelen auer çağrı merkezi,taşdelen auer servis numarası,taşdelen auer servis telefonu,taşdelen auer kazan servis,taşdelen auer kazan servisi,taşdelen auer kazan servisleri,taşdelen auer kazan tamir servisi,taşdelen auer kazan bakım servisi,taşdelen auer brülör servisi,taşdelen auer brülör servis,taşdelen auer brülör servisleri,taşdelen auer brülör tamir servisi,taşdelen auer brülör bakım servisi,taşdelen auer şofben servisi,taşdelen auer yoğuşmalı kombi servisi,taşdelen auer şofben tamir servisi,taşdelen auer şofben bakım servisi,taşdelen auer doğalgaz sobası servisi,taşdelen auer doğalgaz sobası tamir servisi,taşdelen auer kombi çalışmıyor,taşdelen auer kombi ses yapıyor,taşdelen auer kombi sıcak su vermiyor,taşdelen auer kombi petekler ısınmıyor,taşdelen auer kombi suyu ısıtmıyor,taşdelen auer kombi ateşleme yapmıyor,taşdelen auer kombi gaz kaçırıyor,taşdelen auer kombi yanmıyor,taşdelen auer kombi su akıtıyor,taşdelen auer kombi su damlatıyor,taşdelen auer kombi su eksiltiyor,taşdelen auer kombi su almıyor,taşdelen auer kombi su dolmuyor,taşdelen auer kombi arızaya geçiyor,taşdelen auer servis adresi,taşdelen auer servis merkezi,taşdelen auer kombi tamiri,taşdelen auer kombi bakımı,taşdelen auer kombi bakım kampanyası,taşdelen auer kombi servis ücreti,alemdağ auer,alemdağ auer servis,alemdağ auer servisi,alemdağ auer servisleri,alemdağ auer kombi servis,alemdağ auer kombi servisi,alemdağ auer kombi servisleri,alemdağ auer kombi tamir servisi,alemdağ auer kombi bakım servisi,alemdağ auer kombi montaj servisi,alemdağ auer acil auer servisi,alemdağ acil auer kombi servisi,alemdağ auer teknik servis,alemdağ auer teknik servisi,alemdağ auer teknik servisleri,alemdağ auer yetkili servis,alemdağ auer yetkili servisi,alemdağ auer yetkili servisleri değildir,alemdağ auer özel servis,alemdağ auer özel servisi,alemdağ auer özel servisleri,alemdağ auer merkez servisi,alemdağ auer bölge servisi,alemdağ auer çağrı merkezi,alemdağ auer servis numarası,alemdağ auer servis telefonu,alemdağ auer kazan servis,alemdağ auer kazan servisi,alemdağ auer kazan servisleri,alemdağ auer kazan tamir servisi,alemdağ auer kazan bakım servisi,alemdağ auer brülör servisi,alemdağ auer brülör servis,alemdağ auer brülör servisleri,alemdağ auer brülör tamir servisi,alemdağ auer brülör bakım servisi,alemdağ auer şofben servisi,alemdağ auer yoğuşmalı kombi servisi,alemdağ auer şofben tamir servisi,alemdağ auer şofben bakım servisi,alemdağ auer doğalgaz sobası servisi,alemdağ auer doğalgaz sobası tamir servisi,alemdağ auer kombi çalışmıyor,alemdağ auer kombi ses yapıyor,alemdağ auer kombi sıcak su vermiyor,alemdağ auer kombi petekler ısınmıyor,alemdağ auer kombi suyu ısıtmıyor,alemdağ auer kombi ateşleme yapmıyor,alemdağ auer kombi gaz kaçırıyor,alemdağ auer kombi yanmıyor,alemdağ auer kombi su akıtıyor,alemdağ auer kombi su damlatıyor,alemdağ auer kombi su eksiltiyor,alemdağ auer kombi su almıyor,alemdağ auer kombi su dolmuyor,alemdağ auer kombi arızaya geçiyor,alemdağ auer servis adresi,alemdağ auer servis merkezi,alemdağ auer kombi tamiri,alemdağ auer kombi bakımı,alemdağ auer kombi bakım kampanyası,alemdağ auer kombi servis ücreti


Yorumlar - Yorum Yaz