google-site-verification: google3729b5065b7b62e9.html
Linkler
Site Haritası

çatalca süsler kombi servisi

Uzman ve tecrübeli kadromuz ile aynı gün Avrupa ve Anadolu bölgesinin her semptine servis imkanı sunmaktayız. Çağrı kayıdı için 444 5 415

Kombi tamircisi ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için 7/24 kesintisiz hizmet vermek adına çalışmaktadır.Gezici ekibimiz Kombi servislerini alır ve en kısa sürede işlerini tamamlar.Bu müşterini memnuniyetini sağlamak için verilen hizmet hızlı ve kesin çözüme ulaşır.Kombi tamirim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.İstanbulun ilçelerine hizmetimiz vardır.Kombi servisi olarak kombi bakımınızıda yaptırmayı unutmayın.Kombinizin ömrünü uzatmak adına yapacağınız bu işlemler hem sizlerin cebini sıcak tutacak.Hemde evinizi, ofisinizi vs alanlarınızda sıkıntı yaşatmayacaktır.Kombi tamiri yaptırdığınız parça garantisi 1 yıl olarak müşterilerimize verilmektedir.1 yıl içerisinde kombi servisi aynı sorundan dolayı arızalırsa.Aynı parçayı ücretsiz değişim yapacaktır.Merdiven altı servislerle değil Güvenilir servislerle çalışınız.Kombi tamirim sizlere hem uygun fiyat sağlar hemde hızlı bir çözüm sunar.

Kombi Servisi Kombi Tamiri ve Kombi Servisleri klima servisi


Kombi Tamiri, kombi servisi olarak Kombi Servisleri arasında profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir.Profesyonel ekibimiz tarafından siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmak ve en hızlı şekilde kombi problemlerini çözmektedir. Kombinizin bakım ve tamiri için hizmetinizdeyiz.

Kış aylarında kombiniz arızalanmadan kombi cihazının, herhangi bir problemi olup olmadığını öğrenip, daha büyük kombi arızasına dönüşmemesi için daha büyük sorunlara yol açmadan en iyi şekilde çözümler üreterek erken teşhis yaparak, müşteri memnuniyeti ve dolayısıyla kullanıcının cebini düşünmektedir. Kombi servisi olarak siz değerli müşterilerimize bu hizmeti vermek bizlere mutluluk vermektedir. Kombi Servisi, kombinizin her yıl düzenli olarak periyodik bakımı yapılmasını tavsiye ederiz. Doğal gaz faturanız bu sayede daha az gelecektir. Bu sayede yakıt tasarrufu sağlayacaktır. Kombiniz, petek temizliği yapılmamasından dolayı petekleri içleri kireçlenmiş ve çamurlaşmış olur.Bu nedenle radyatörleriniz iyi ısıtmayacak ve petekleriniz soğuk olacaktır.Bu sebebden dolayı daha çok doğalgaz açacaksınız ve fazlasıyla fatura ödeyeceksiniz.Kombi servisi sizlere en iyi çözümler üreterek en uygun fiyatlarla yanınızda olacaktır. Kombi servisi telefon numaramızdan bizi arayınız.Kombi bakımınızı yapalım kombiniz ısıtsın cebiniz yanmasın diyoruz.İstanbulun her semtine yaygın ağımız ile sizlere ulaşmak ivedi göremizdir.Kombiniz ısıtmıyormı ? Kombinizin petekleri soğukmu ? Kombinizden sıcak su gelmiyormu ? Tüm arızalarınız için kombi tamirim yanınızda.

Kombi Servisi Kombi Tamiri Nasıl Yapılır?


Arızayı tespit eder.Sonrasında arıza için fiyatlandırma yapılır.Müşterimiz kabul ettikten sonra arızalı parça değiştirilir.Bakım ihtiyacı varsa cihaz yerinde bakımı yapılır.Kombi arızalarınızı en hızlı ve pratik çözümlerle yapmaktayız. 

Kombi servisi siz değerli müşterilerine profesyonel kombi servis hizmeti sağlamak adına her servisi özenle seçerek sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmaktadır. Kombi teknik servisi olarak ekibimiz tecrübeli kombi tamircileri olarak sizlere güvenilir ve kaliteli servis hizmeti sağlarlar. Siz değerli müşterilerimize bu memnuniyeti sağlamak adına elimizden geleni yapmaktayız. Kombinizdeki arızalar için bizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.. Kombinizde sıcak su sorunu mu var? kombiniz çok sesli mi çalışıyor? kombinizin altından su mu akıtıyor? kombiniz peteklerinizi ısıtmıyor mu ? bu konuda bizimle irtibata geçin yardımcı olalım. 

Kombi Bakımı&klima bakımı

Kombi bakımı olarak öncelikle müşterilerimiz memnuniyeti ve hassasiyeti önemli bir husustur. Çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin isteğiniz ve arzunuz yörüngesinde ilerlemenin yanı sıra düşüncelerinizi almaktayız. Şişli kombi bakımı 15 yıldır sizlere İstanbul Avrupa yakasında her bölgede hizmet vermektedir. Ürünlerinizdeki problemler için bizleri 0212 451 10 17 numaralı hat üzerinen arayabilirsiniz. Bakımlarını gün içerisinde yaparak ekonomik elektrik ve üzün vaadeli ürün sağlamaktayız. Kombi servisi olarak düzenli yapılması gereken bazı faktörler bulunmakta bunlar;

Kombilerin kullanma suyundaki sağlıklı çalışma basıncı:
Özellikle alçak bölgelerde bulunan bazı semtlerde şebeke suyu basıncı aşırı yüksek olmaktadır. Kombilerin kullanma suyundaki (kalorifer suyu hariç) sağlıklı çalışma basıncı 3-4 bar civarıdır. Kombilerin maksimum çalışma basıncı ise 10 Bar’dır. Fakat bazı semtlerde şebeke suyu basıncı suyun az kullanıldığı saatlerde 9 –10 Bar’a kadar çıkabilmektedir. Bu durum kombilerin maksimum basınçta çalışmak zorunda kalmasına neden olmakta ve şebeke suyu ile muhatap olan aksamında erken deformasyon oluşmakta ve arızalar meydana gelmektedir. Bu yüzden oluşan arızaların bazıları; kullanıcı tarafından su takviyesi yapılmadığı halde kombinin primer devre (kalorifer devresi) su seviyesinin kendiliğinden yükselmesi, kombinin içinden su damlaması ve su takviye vanasının zor çalışarak kısa zamanda bozulması. Bu durumlarda genellikle kombide bulunan hidrolik bloklar, plakalı eşanjör (ikincil eşanjör) yada bazı model cihazlarda ana eşanjör ve plakalı eşanjör (birincil ve ikincil eşanjör) kombine vaziyette iç içe bulunduğundan bu çok pahalı olan yedek parça arıza yapabilmektedir. Bu durumları engellemek için kombinizin şebeke suyu girişine basınç düşürücü regülatör taktırmanız menfaatiniz icabıdır. Eğer bu parçayı dairenizin şebeke suyu girişine taktırırsanız evinizde bulunan ve su ile muhatap olan tüm ekipmanı korumuş olursunuz. Özellikle çamaşır ve bulaşık makinesinin hortumları, bataryalar ve ve bataryaların fleks hortumları. Bu parçayı piyasadan temin edebilir ve en yakınınızda bulunan tesisatçıya taktırabilirsiniz.

Kalorifer tesisatına antifiriz ilave etmeli mi?
Kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz müşterilerimiz tarafından bize sıkça yöneltilen bir soru da, kalorifer tesisatına antifiriz ilave etmenin faydası olup olmadığıdır. Antifirizin donma derecesini düşürücü etkisinin yanında, bulunduğu sistemdeki metal (özellikle demir) aksamda korozyonu önleyici etkisi vardır. Ayrıca kalorifer sistemini oluşturan metal (demir,bakır vs.), plastik, kauçuk ve silikonlu kauçuk aksamlara hiçbir zararı yoktur. Fakat burada göz önünde bulundurulması gereken çok önemli bir konu şudur; antifiriz genellikle “etilen glikol” denilen bir “poli alkol”den imal edilir. Etilen glikol yani antifirizin içildiğinde zehirleyici etkisi bulunmaktadır. Burada kalorifer tesisatındaki su nasıl veya niye içelebilir sorusu haklı olarak gündeme gelebilir. Kombinizdeki su basıncı herhangi bir nedenden dolayı düştüğünde normal olarak su takviyesi yapma ihtiyacı duyarsanız ve kombiye su takviyesi yapacağınız anda şebeke suyu basıncı, kalorifer devresindeki basınçtan düşükse yada şebeke suyu kesikse kombiye (kalorifer sistemine) su takviyesi yapamazsınız, ancak siz takviye vanasını açtığınız için kalorifer sisteminde bulunan antifirizli su, kullanma suyu şebekesine geri kaçabilir.

Kalorifer tesisatındaki suyun sıkça değiştirilmesi gerekmemekte, çünkü;
Bu işlemi çok sık yapmak sistemde daha fazla korozyona neden olacağından zararlıda olabilmektedir. Çünkü primer devredeki su, herhangi bir kaçak olmadığı sürece aylarca eksilmez. Bu suda çözünmüş olarak bulunan gazların bir kısmı (Nitrojen ve özellikle Oksijen) zamanla sudan ayrılır ve otomatik pürjör tarafından sistemden uzaklaştırılır, oksijenin bir kısmıda metal-oksitler oluşturarak metal aksama bağlanır.Sistemin en önemli parçalarından biri olan ve genellikle demirden yapılmış olan peteklerin korozyona uğramasının yani paslanmasının en büyük nedenlerinden birisi suda çözünmüş olarak bulunan oksijendir. Kalorifer sisteminin suyunun çok sık değiştirilmesi sisteme taze oksijenli su verilmesi anlamına gelmektedir. Fakat şu durum da göz ardı edilmemelidir ki, özellikle yeni tesisatlarda, bazı kalitesiz peteklerin içinde bulunan yağ kalıntıları sistemin kullanılmaya başlamasıyla birlikte sisteme yayılmakta ve kombide bulunan özellikle kauçuktan yapılmış aksama büyük zararlar vermektedir. Bu komponentler suda bulunan yağı absorbe ederek deformasyona uğramaktadırlar. Özellikle yeni tesisatlarda sistem, bir – iki hafta kullanıldıktan sonra kalorifer sisteminin suyunun değiştirilmesi oldukça faydalı olabilmektedir.

Piyasada satışı yapılan kombilerin hepsi maksimum güvenlik özelliklerine sahip olacak şekilde üretilmektedir.
Bu kombiler ister yurt dışında üretilip ithal edilmiş olsun, isterse ülkemizde üretilmiş olsun, mutlaka TSE tarafından gerekli testleri yapılmakta ve TSE uygunluk belgesi alarak satışı yapılabilmekte ve satıcı firma tarafından kanuni zorunluluk olarak garanti kapsamına alınmaktadır. Kombi bakımı olarak sizlere bu yüzden kötü kombi diye bir şey yoktur demekteyiz. Ayrıca bütün üretici firmalar, ürettikleri kombilerini maksimum verim elde edecek şekilde tasarlamaktadırlar. Bu üretim prosesi için milyonlarca dolarlık yatırımı yapan profesyonel bir firma optimal verimi elde etmek zorundadır. Çağımız teknolojisi ile üretilmiş olan hiçbir marka yada model kombi için yakıt tüketimi açısından verimsiz yada çok fazla yakıt tüketiyor denilemez.

Ayrca TSE belgesi olmayan ve İGDAŞ’ın onaylamadığı bu tip ekipmanlar çok tehlikeli kazalara neden olabilmektedir.
Metan (CH4) molekülü tetraeder (düzdün dört yüzlü) yapıya sahip olduğundan ve apolar (polar olmayan- kutupsal olmayan) nitelikte olduğundan bu moleküllerin dışarıdan herhangi etki ile düzenlenmesi vs. yöntemlerle tasarruf sağlanması doğalgaz ile çalışan cihazlarda mümkün değildir. Bu şekilde tasarruf sağlanacağını iddia eden hiçbir ekipmanı doğalgaz hattınıza uygulamayın. Aksi halde mevcut doğalgaz tesisatına ait projenin dışına çıkmak suretiyle illegal duruma düşersiniz.

Kombi bakımı olarak sizlere bazı uygulamalar sunmaktayız; doğalgaz faturalarının yüksek tutarlarda gelmesinin en önemli nedeni konutlarımızda olan izolasyon yetersizliği ve bu nedenle oluşan ısı kayıplarıdır. Evlerde kullanılmayan oda ve bölümlerin petekleri mutlaka kapatılmalıdır. Kullanılmayan hacmi boşuna ısıtmak sadece yakıt tüketimini arttırır. Pencerelerin çift cam olması izolasyon açısından çok etkili olmaktadır, çünkü konutlarda en büyük ısı kaybı maalesef pencerelerden olmaktadır. Peteklerin (radyatörlerin) önüne eşya koymayınız, çünkü radyatörler konveksiyon yoluyla ısıttığı gibi ışıma yoluyla da ısıtırlar. Radyatörlerin arkasına, radyatör ile duvar arasına metalik folyo kaplı izolasyon levhaları yerleştirilmesi faydalıdır, çünkü radyatörler genellikle binaların dış cephesine bakan duvarlara monte edildiğinden radyatörün arkasında bulunan bu duvarlar çok ısınmakta ve dış cepheden ısı kayıpları olmaktadır. Bu levhaları piyasadan temin edip montaj yaptırabileceğiniz gibi daha ekonomik olarak evde kendinizde yapabilirsiniz, bir mukavanın üzerini marketten alacağınız alüminyum folyo ile çift taraflı olarak güzelce kaplayarak bunu peteğin arkasındaki duvara yapıştırmanız yada pul ve vida kullanarak vidalamanız yeterli izolasyonu sağlayacaktır. Kombinin düşük ısı ayarında sürekli çalıştırılmasının kombiye bir zararı yoktur. Fakat evde kimse bulunmadığı zaman bu işlemi yapmanın doğalgaz tasarrufu açısından bir faydası da yoktur. Hatta elektrik tüketiminide arttırmış olursunuz.

Cihaz arızaya geçtiğinde kombi bakımı teknisyenlerini çağırmadan önce; kombinin üzerindeki manometreden su seviyesini kontrol ediniz. Eğer su basınç seviyesi düşükse tamamlayınız. Ayrıca kombinin üzerindeki dahili gaz vanasını, tesisat (doğalgaz borusu) üzerinde bulunan gaz vanasını ve dairenin girişinde bulunan gaz vanasını mutlaka kontrol ediniz ve açık olduğundan emin olunuz.

Kışın çok soğuk havalarda ve özellikle de meteoroloji buzlanma tehlikesi uyarısı yaptığındaeğer kombiniz balkon gibi soğuğa karşı korumasız bir bölümde bulunuyorsa evde bulunmayacaksanız bile en azından bir tane peteği açık bırakarak, boşuna gaz sarfiyatı olmaması için diğer petekleri kapatıp, mutlaka kombiyi en kısık ısı ayarında çalışır durumda bırakın. Çünkü çalışmayan kombinin içinde bulunan suyun donması çok pahalı arızalara neden olmaktadır. Donan su genleşir yani bulunduğu hacime sığmaz ve bu durumda kombinin içinde bulunan parçaları çatlatarak kullanılamaz hale getirir. Eğer kışın soğuk havalarda süre evde bulunmayacaksanız tesisatın suyunu boşaltmanız donma tehlikesinin önlenmesi bakımından faydalı olacaktır.

Hermetik Tip Kombiler;
Açık yanma odası bulunmayan kombiler. Hermetik tabir ettiğimiz cihazlar olup bacaya ihtiyaç göstermezler. Yanma odaları kapalı hücre biçiminde olup, doğalgaz için gerekli olan yanma havasını bir fan yardımı ile dışarıdan alırken, yanma sonucu oluşan atık gazları aynı şekilde dış ortama vermektedir. Hermetik cihazlar bir hava akım borusu ile dış ortama bağlanmak zorundadır.

Bacalı Tip Kombiler
Yanma odası bulundukları ortama açık olan ve bulunduğu ortamın havasını kullanan baca bağlantısı bulunan cihazlar bacalı kombi olarak adlandırılırlar. Mutlaka çekişi iyi bir bacaya bağlanmalı ve bulunduğu ortam havalandırılmalıdır. Kombi bakımı teknisyenlerimiz banyolar ve hacmi 8m3’ten az olan yerlere konmasını uygun olmadığını belirtmektedir.

Yoğuşmalı Tip Kombiler
Bu tip kombilerin çalışma prensibi, kombilerdeki eşanjör vasıtasıyla atık gaz ısısının 54 C düşürülmesi ve bu esnada oluşan su buharı içindeki enerjinin kullanılması esasına dayanmaktadır. Yoğuşmalı kombilerde tesisat tasarımı, enerji verimliliği açısından son derece önemli olduğundan mutlaka profesyonel kişilerce yapılmalıdır. Bu sistemin, düşük ısılarda daha verimli çalışması söz konusu olduğu için, petek metrajını ayarlamakda oldukca önemlidir. Önemli olan bir başka hususta kazan kapasitesinin isabetli yapılmasıdır. Yatırım maliyeti diğer tiplere göre fazla olduğu için, yoğuşmalı kombileri tercih etmeden önce, esaslı bir teknik analiz yapmak en doğru davranış olacaktır


çatalca süsler,çatalca süsler servis,çatalca süsler servisi,çatalca süsler servisleri,çatalca süsler kombi servis,çatalca süsler kombi servisi,çatalca süsler kombi servisleri,çatalca süsler kombi tamir servisi,çatalca süsler kombi bakım servisi,çatalca süsler kombi montaj servisi,çatalca süsler acil süsler servisi,çatalca acil süsler kombi servisi,çatalca süsler teknik servis,çatalca süsler teknik servisi,çatalca süsler teknik servisleri,çatalca süsler yetkili servis,çatalca süsler yetkili servisi,çatalca süsler yetkili servisleri değildir,çatalca süsler özel servis,çatalca süsler özel servisi,çatalca süsler özel servisleri,çatalca süsler merkez servisi,çatalca süsler bölge servisi,çatalca süsler çağrı merkezi,çatalca süsler servis numarası,çatalca süsler servis telefonu,çatalca süsler kazan servis,çatalca süsler kazan servisi,çatalca süsler kazan servisleri,çatalca süsler kazan tamir servisi,çatalca süsler kazan bakım servisi,çatalca süsler brülör servisi,çatalca süsler brülör servis,çatalca süsler brülör servisleri,çatalca süsler brülör tamir servisi,çatalca süsler brülör bakım servisi,çatalca süsler şofben servisi,çatalca süsler yoğuşmalı kombi servisi,çatalca süsler şofben tamir servisi,çatalca süsler şofben bakım servisi,çatalca süsler doğalgaz sobası servisi,çatalca süsler doğalgaz sobası tamir servisi,çatalca süsler kombi çalışmıyor,çatalca süsler kombi ses yapıyor,çatalca süsler kombi sıcak su vermiyor,çatalca süsler kombi petekler ısınmıyor,çatalca süsler kombi suyu ısıtmıyor,çatalca süsler kombi ateşleme yapmıyor,çatalca süsler kombi gaz kaçırıyor,çatalca süsler kombi yanmıyor,çatalca süsler kombi su akıtıyor,çatalca süsler kombi su damlatıyor,çatalca süsler kombi su eksiltiyor,çatalca süsler kombi su almıyor,çatalca süsler kombi su dolmuyor,çatalca süsler kombi arızaya geçiyor,çatalca süsler servis adresi,çatalca süsler servis merkezi,çatalca süsler kombi tamiri,çatalca süsler kombi bakımı,çatalca süsler kombi bakım kampanyası,çatalca süsler kombi servis ücreti,tepecik süsler,tepecik süsler servis,tepecik süsler servisi,tepecik süsler servisleri,tepecik süsler kombi servis,tepecik süsler kombi servisi,tepecik süsler kombi servisleri,tepecik süsler kombi tamir servisi,tepecik süsler kombi bakım servisi,tepecik süsler kombi montaj servisi,tepecik süsler acil süsler servisi,tepecik acil süsler kombi servisi,tepecik süsler teknik servis,tepecik süsler teknik servisi,tepecik süsler teknik servisleri,tepecik süsler yetkili servis,tepecik süsler yetkili servisi,tepecik süsler yetkili servisleri değildir,tepecik süsler özel servis,tepecik süsler özel servisi,tepecik süsler özel servisleri,tepecik süsler merkez servisi,tepecik süsler bölge servisi,tepecik süsler çağrı merkezi,tepecik süsler servis numarası,tepecik süsler servis telefonu,tepecik süsler kazan servis,tepecik süsler kazan servisi,tepecik süsler kazan servisleri,tepecik süsler kazan tamir servisi,tepecik süsler kazan bakım servisi,tepecik süsler brülör servisi,tepecik süsler brülör servis,tepecik süsler brülör servisleri,tepecik süsler brülör tamir servisi,tepecik süsler brülör bakım servisi,tepecik süsler şofben servisi,tepecik süsler yoğuşmalı kombi servisi,tepecik süsler şofben tamir servisi,tepecik süsler şofben bakım servisi,tepecik süsler doğalgaz sobası servisi,tepecik süsler doğalgaz sobası tamir servisi,tepecik süsler kombi çalışmıyor,tepecik süsler kombi ses yapıyor,tepecik süsler kombi sıcak su vermiyor,tepecik süsler kombi petekler ısınmıyor,tepecik süsler kombi suyu ısıtmıyor,tepecik süsler kombi ateşleme yapmıyor,tepecik süsler kombi gaz kaçırıyor,tepecik süsler kombi yanmıyor,tepecik süsler kombi su akıtıyor,tepecik süsler kombi su damlatıyor,tepecik süsler kombi su eksiltiyor,tepecik süsler kombi su almıyor,tepecik süsler kombi su dolmuyor,tepecik süsler kombi arızaya geçiyor,tepecik süsler servis adresi,tepecik süsler servis merkezi,tepecik süsler kombi tamiri,tepecik süsler kombi bakımı,tepecik süsler kombi bakım kampanyası,tepecik süsler kombi servis ücreti,ferhatpaşa süsler,ferhatpaşa süsler servis,ferhatpaşa süsler servisi,ferhatpaşa süsler servisleri,ferhatpaşa süsler kombi servis,ferhatpaşa süsler kombi servisi,ferhatpaşa süsler kombi servisleri,ferhatpaşa süsler kombi tamir servisi,ferhatpaşa süsler kombi bakım servisi,ferhatpaşa süsler kombi montaj servisi,ferhatpaşa süsler acil süsler servisi,ferhatpaşa acil süsler kombi servisi,ferhatpaşa süsler teknik servis,ferhatpaşa süsler teknik servisi,ferhatpaşa süsler teknik servisleri,ferhatpaşa süsler yetkili servis,ferhatpaşa süsler yetkili servisi,ferhatpaşa süsler yetkili servisleri değildir,ferhatpaşa süsler özel servis,ferhatpaşa süsler özel servisi,ferhatpaşa süsler özel servisleri,ferhatpaşa süsler merkez servisi,ferhatpaşa süsler bölge servisi,ferhatpaşa süsler çağrı merkezi,ferhatpaşa süsler servis numarası,ferhatpaşa süsler servis telefonu,ferhatpaşa süsler kazan servis,ferhatpaşa süsler kazan servisi,ferhatpaşa süsler kazan servisleri,ferhatpaşa süsler kazan tamir servisi,ferhatpaşa süsler kazan bakım servisi,ferhatpaşa süsler brülör servisi,ferhatpaşa süsler brülör servis,ferhatpaşa süsler brülör servisleri,ferhatpaşa süsler brülör tamir servisi,ferhatpaşa süsler brülör bakım servisi,ferhatpaşa süsler şofben servisi,ferhatpaşa süsler yoğuşmalı kombi servisi,ferhatpaşa süsler şofben tamir servisi,ferhatpaşa süsler şofben bakım servisi,ferhatpaşa süsler doğalgaz sobası servisi,ferhatpaşa süsler doğalgaz sobası tamir servisi,ferhatpaşa süsler kombi çalışmıyor,ferhatpaşa süsler kombi ses yapıyor,ferhatpaşa süsler kombi sıcak su vermiyor,ferhatpaşa süsler kombi petekler ısınmıyor,ferhatpaşa süsler kombi suyu ısıtmıyor,ferhatpaşa süsler kombi ateşleme yapmıyor,ferhatpaşa süsler kombi gaz kaçırıyor,ferhatpaşa süsler kombi yanmıyor,ferhatpaşa süsler kombi su akıtıyor,ferhatpaşa süsler kombi su damlatıyor,ferhatpaşa süsler kombi su eksiltiyor,ferhatpaşa süsler kombi su almıyor,ferhatpaşa süsler kombi su dolmuyor,ferhatpaşa süsler kombi arızaya geçiyor,ferhatpaşa süsler servis adresi,ferhatpaşa süsler servis merkezi,ferhatpaşa süsler kombi tamiri,ferhatpaşa süsler kombi bakımı,ferhatpaşa süsler kombi bakım kampanyası,ferhatpaşa süsler kombi servis ücreti


Yorumlar - Yorum Yaz